Visits:
Today: 625All time: 670078

Kožené pouzdro iPhone 5 a iPhone 6 hnědé + Váš monogram

Sitemap

Cena:790.00CZK

Původní cena pouzdra je 890 Kč.
Zvýhodněná CENA PLATÍ DO VYPRODÁNÍ.

Tedy do vyprodání momentálně předbarvené kůže pro kožené pouzdro. K dispozici je aktuálně tmavší hnědá viz menu "fotogalerie". 
Není možné ovlivnit barvu šití. Většinou používám tmavě modrou, které mám nejvíce. Jaká je aktuálně používána se informujte.

​Cena je včetně vyraženého monogramu (dvě písmena) na Vaše přání. Požadavek na vyražení NEZAPOMEŇTE uvést do poznámky.
V případě, že chcete ovlivnit více faktorů u Vašeho pouzdra (barva kůže, bara šití atd..) objednejte jiné pouzdro.

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®. Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 5 a iPhone 5s je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone 5 je celé šité jednou nití. Díky této technice je prakticky nesmrtelné. Je vyrobeno z hovězí kůže o síle 1,5mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána. Iphone je díky síle kůže dobře chráněn. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). Váš vyražený monogram je samozřejmostí.

Kožené pouzdro je vyrobené přesně pro rozměry iPhone 5 a 5S. V prvopočátcích používání jde poměrně těžko vyndavat, ale postupem času si telefon vytvaruje kožené pouzdro přesne podle svého tvaru. Iphone následně sedí v pouzdře naprosto dokonale. To je jedna z vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál! Jak je uvedeno pouzdro pro Iphone  je pro rozměrově uzpůsobeno přesně pro Apple iPhone 5 ale je samozřejmě možné upravit velikost pro jakýkoliv jiný telefon. Například na pouzdro pro iPhone4.

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Dvě vrstvy dvou barev (tmavě hnědé a světle hnědé), lakována a vybroušená do retro designu. Pouzdro pro iPhone, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Pro zajímavost momentálně vyrábím v kombinaci jedna strana černá druhá červená, červená niť. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.
 
Ukazky realizace, nikoliv barvy.
 

iphone z kuze pouzdro

iphone z kuze pouzdro

Pouzdro pro iPhone 6 v červené barvě s banánovým šitím. Velice oblíbené u mnoha zákazníků.

iphone z kuze pouzdro

Kožené pouzdro iPhone 5s je možné doplnit vyraženým monogramem. Případně libovolným textem na přání. Nejčastěji je pouzdro na zakázku doplněno monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji. Cena platí pro pouzdro s monogramem.  Delší texty nejsou v ceně. Je zde možnost vypálení loga firmy laserem. Doplatky nejsou nesmyslné.  Kožené pouzdro pro iPhone 5S může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i modré nebo červené, případně v barvě přírodní kůže. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro iPhone vyrabí neváhejte se mrknout na stránku o výrobě  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky opravdu není laciný. Jedná se skutečnou přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů v číně označovaných jako "leather" rozhodně říci nedá :-). Moje kožené pouzdro pro Iphone je  produkt s duší, který opravdu jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). HandMade je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Pouzdro obšité dokola nebo jen k otvírání: Prosím upřesněte požadavek do poznámky. Když nebude požadavek uveden, bude kožené pouzdro obšité jen k otvírání. Není to z lenosti (deset minut navíc) ale protože je bez kompletního obšití hezčí. Samozřejmě můj názor :-). Viz fotografie pouzdra bez obšití.

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 5  pracovních dní (dle dohody dříve). Před Vánoci i déle. Zpravidla pouzdro dodám dříve ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 5 aiPhone 5S. Materiál: Tuhá hověží kůže 1,5mm ručně broušená, barvená a lakovaná ve stylu retro. V nejsilnějším místě má materiál sílu 3,2 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii, stejné šmouhy atd.. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. BARVA MŮŽE BÝT SVĚTLEJŠÍ, více do hněda atd. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Pouzdro je samozřejmě možné vrátit v případě, že by odstín nevyhovoval :-).

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

 

kožená pouzdro Iphone 5 a 5s

 

kožená pouzdro Iphone 5 a 5s

 

kožená pouzdro Iphone 5 a 5s

Ukázka úmyslně rozházené ražby. Nevypadá vůbec špatně.

ražba monogram Iphone 5 a 5s

Šedivé provedení koženého pouzdra pro  Iphone.

pouzdro monogram Iphone 5 a 5s

 

 

vyražený monogram

vyražený monogram
  
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com