Visits:
Today: 594All time: 719221

Peněženka z kůže Morris + Váš monogram - 130 mm x 95 mm

Sitemap|Produkty

pánská peněženka na zakázku
pánská peněženka na zakázku
Cena:2690.00CZK
Standardně cca 20 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.


Ručně vyrobená peněženka z přírodní ručně barvené kůže středně velké provedení (130 mm x 95 mm). Do tohoto formátu peněženky lze uložit bez problému technický průkaz a další podobně velké doklady s rezervou. Přes větší formát se díky kvalitnímu materiálu menší obsah (karty atd.) v příhrádkách nepohybuje. Kam jej dáte tam jej najdete. Peněženka není přehnaně velká a dobře se s ní manipuluje. Peněženka disponuje  podšívkou z kůže po celé ploše a jemným šití (2,5 mm).  U podobných peněženek se při seriové výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže. Standardně je použitá kůže v tlouštce 1,1 - 1,5 mm vytenčená z objemu 4,5 mm (nejvyšší třída). Peněženku Vám mohu vyrobit v libovolné barvě a úpravě.

Peněženka s podšívkou z kůže scotch grain. Ručně patinovaná kůže hnědá do tmavě hnědé.

penezenka z kuze scotch grain

Veškeré práce na peněžence jsou bez použítí jakéhokoliv stroje, pouze za pomoci několika nástrojů a páru rukou. Základem pro jakýkoliv můj produkt, je přírodní hovězí kůže vysoké kvality. Kůži ručně barvím několika vrstvami barvy a impregnuji vosky. Veškeré tvary jsou vyřezány ručně na základě mých návrhů a vlastnoručně vyrobených šablon. Práce na každém dílu peněženky zahrnuje několik operací. Peněženka je slepena kvalitním voděodolným lepidlem a sešita. Každá dirka je vyrobena samostatně ručně. Steh je šitý dvěma jehlami a každý obsahuje skrytý uzlík. V případě poškození, je proti strojovému šití ruční steh ve své podstatě nerozpáratelný. Šití používám od Francouzského a Irského výrobce není vyšší kvality. Výrobek je tedy 100% ruční práce čímž je zaručena jistá dávka vyjímečnosti a kvality :-).

Standardní tvary přihrádek k výběru. Dalším možnostem tvarů a úprav na přání se meze nekladou. Obloučky, vlnky, vlnky s obloučkem :-). Na šablonách je pro lepší představu o velikosti vyobrazena karta.

penezenka z kuze scotch grain

Barva kůže na přání, šití také. Jsou možné další upravy. Například úprava rozměru, kapsa pro narovnané bankovky z vnější strany. atd.. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat. Přeji krásný den.

Peněženka Morris formát 130 x 95 mm kapsy s obloučky.

peněženka upravená na přání zákazníka

Klasické tvary peněženky Morris. Hnědá kůže s patinou do tmavě hnědé.

peněženka pánská ručně ušitá tomas linger

Peněženka Morris s vlnkami.

leather wallet handmade tomas linger

leather wallet handmade tomas linger

TAN s okrovou :-). Tři přihrádky a elegantní tvar kapes. Na zakázku přidaná kapsa na bankovky z vnější strany. I přihrádka na bankovky má uvnitř hladký líc. Je vyrobena ze dvou plátů kůže.

peněženka kůže handmade czech republice

peněženka kůže handmade czech republice

Na zakázku kulaté rohy, jen dvě přihrádky, jemné šití a menší formát.  Kulaté rohy vypadají skvěle.

Morris peněženka kulaté rohy kůže

kožené peněženky pánské

peněženka z kůže na kreditní karty a doklady

Barevné možnosti šití řady Royal. Věškeré barvy najdete zde ...

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

přírodní vlákno

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com