Visits:
Today: 729All time: 555558

Kožené pouzdro na platební karty a vizitky + Váš monogram

Sitemap|Produkty

Cena:490.00CZK

Kožené pouzdro pro platební karty a vizitky je jedním z produktů řady tomaslinger®. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil platební kartu dvakrát, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu ale bez větších problémů si zvykne na více karet. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní silné hovězí kůže. Že je nějaký výrobek šitý ručně se dočtete na hodně místech. Bohužel tento termín je značně zavádějící. Jako jeden z mála se v ČR věnuji opravdu ručnímu šití (bez použití stroje) kožených pěněženek a různých jiných výrobků. Kožená pouzdro na platební karty je ručně nastříháné, broušené, barvené, lepené i šité. Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Rozměry: 11,5 x 6,5 cm. Standardně z 1,5 mm silné kůže. Ikdyž se to nezdá, je to víc než slušný objem materiálu. Je možná úprava rozměru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Tvarů se dá vymyslet opravdu velké množství.

pouzdro karty a vizitky z kůže

pouzdro karty a vizitky z kůže

Pouzdro na platební karty a vizitky s vínovým jemným šitím.

pouzdro na platební karty a vizitky kožené luxusní

pouzdro na platební karty a vizitky kožené luxusní

Pouzdro na platební karty a vizitky s tyrkysovým jemným šitím.

pouzdro na platební karty a vizitky kožené luxusní

pouzdro na platební karty a vizitky kožené luxusní

Pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red.

krokodýlí kůže pouzdro karty vizitky

Jednoduché pouzdro na karty a vizitky z 3 mm silné kůže v barvě TAN. Díky "nedokonalému" ručnímu barvení kůže je viditelná každá vada kůže. Těžko říci zda je to dobře, nebo špatně.

pouzdo na karty kuze tan

Na přání nejtenčí a nejmenší možné pouzdro na platební karty. Použil bych jinou barvu šití, nebo tmavší kůži. Červená je nejkrásnější na tmavší hnědé.

pouzdro na karty card holder

Pro stálého zákazníka a jeho rodinu. Pouzdra na karty a vizitky. 1,5 mm silná kůže.

pouzdra na karty a vizitky kůžez

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com