Visits:
Today: 696All time: 811212

Kožené pouzdro na platební karty a vizitky + Váš monogram

Sitemap|Produkty

Cena:490.00CZK
Veškeré požadavky uveďte v závěru objednání do poznámky. tedy minimálně barva kůže, barva šití. Tvar pouzdra případně další požadavky. Budeme Vás předem kontaktovat.

Kožené pouzdro pro platební karty a vizitky je jedním z produktů řady tomaslinger®. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil platební kartu dvakrát, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu, ale bez větších problémů si zvykne na více karet a vizitek standardního formátu. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní silné hovězí kůže. Že je nějaký výrobek šitý ručně se dočtete na hodně místech, bohužel tento termín je značně zavádějící. Jako jeden z mála se v ČR věnuji opravdu ručnímu šití (bez použití stroje) kožených pěněženek a různých jiných výrobků. Ručně vyrobený steh není jen parádička, protože je proti strojovému v případě poškození nerozpáratelný. Kožená pouzdro na platební karty je ručně nařezané, broušené, často i barvené, lepené i šité. Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Rozměry: 11,5 x 6,5 cm. Standardně z 1,5 mm silné kůže, může být i silnělší, aneb kdo by nechtěl mít v kapse cihlu. Ikdyž se to nezdá, je 2x 1,5 mm více než slušný objem materiálu. Standardní tvar je obdelník viz fotografie. Je možná úprava rozměru i tvaru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Tvarů se dá vymyslet opravdu velké množství. Bez speciálního požadavku v závěru objednání poznámka vyrábím automaticky čistý obdelník.

tenké pouzdro pro karty a vizitky


pouzdro karty a vizitky z kůže

obal na karty a vizitky z kůže

 

pouzdro pro bankovky a karty z pravé kůže

pouzdro na vizitky a karty z kůže

pouzdro na vizitky a karty z kůže

malé jednoduché pouzdro pro vizitky a karty ze žluté kůže

pouzdro karty a vizitky z kůže

obal na karty a vizitky z kůže

Černé Palmelato s okrovým šitím. Dobrá volba. Kvalitní černá useň se strukturou je podle mého názoru, často krásnější než hladká. Záleží samozřejmě na druhu výrobku.

pouzdro na karty palmelato

Pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red.

krokodýlí kůže pouzdro karty vizitky

Jednoduché pouzdro na karty a vizitky z 3 mm silné kůže v barvě TAN. Díky "nedokonalému" ručnímu barvení kůže je viditelná každá vada kůže. Těžko říci zda je to dobře, nebo špatně.

pouzdo na karty kuze tan

Pro stálého zákazníka a jeho rodinu. Pouzdra na karty a vizitky. 1,5 mm silná kůže.

pouzdra na karty a vizitky kůžez

Barevné možnosti šití řady Royal. Všechny barvy šití najdete zde.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

 

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com