Visits:
Today: 625All time: 670078

Kožená peněženka - elegantní ostré tvary a jednoduché používání

Sitemap

kožená peněženka luxusní
kožená peněženka luxusní
Cena:3300.00CZK
***

Ručně barvená, vyřezávaná, lepená i šitá kožená peněženka :-). Osobně mám pocit, že peněženka je podobná tabulce čokolády :-). Možná máte stejný názor. Peněženka se velice pohodlně používá, protože Vás neomezují různé přihrádky na karty a podobné z mého pohledu zbytečnosti. Díky silné kůži a ručnímu šití se žádný obsah nepřesouvá a zůstává tam kam jej vložíte a to platí i o mincích, kterých si pár do peněženky můžete také schovat.

panská peněženka

Základní rozměr kožené peněženky je cca 160mm x 100mm, bezproblému do ní tedy vložíte jakoukoliv bankovku přeloženou na polovinu. Možnosti uprav na přání jsou obrovské. Skvěle bude vypadat i ve velikosti s možností vložení narovnaných bankovek. Tedy délka okolo 20 cm s prošitými přihrádkami viz fotografie šablon dole. Čsem jistě přidám i fotografie takto dlouhé peněženky.

Možná je samozřejmě výroba na zakázku. Tedy barva kůže, barva šití, rozměr, přihrádky atd.. Krásná bude například v barvě konaku s libovolným barevným šitím. Díky silné kůži a ručnímu šití obsah nevypadne ani se nepohybuje.  Peněženka je vyrobena z kůže o síle 0,8 mm a 1,5 mm . V nejsilnějším místě má tedy jedna stěna tlouštku přes 5 mm. Tato tlouštka ale není viditelná, protože u krajů je kůže ručně zkosena. Síla materiálu a celková robusnost peněženky navozuje velice příjemný pocit, při každém vytažení z kapsy :-). Peněženku je možné vyrobit ve standardních barevných odstínech. Například hnědá na fotografiích je velice elegantní. Nicméně barvy kůže se řídí touto informací. Vyražení monogramu je samozřejmostí.

V základní ceně je tedy peněženka viz fotografie s vyraženým monogramem a v libovolné standardní barvě kůže a šití. 

 

 

panská peněženka

panská peněženka

Ukázka delšího provedení kožené peněženky

panská peněženka

panská peněženka

panská peněženka

panská peněženka

panská peněženka

panská peněženka

Světlejší dvoubarevné provedení s podšívkou na přání.

panská peněženka světlejší provedení kůže

irské nítě na kožené peněženky

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com