Visits:
Today: 130All time: 512742

Elegantní pánská kožená peněženka / dokladovka - 195 x 100 mm*

Produkty

luxusní kožená peněženka pánská
luxusní kožená peněženka pánská
Cena:7800.00CZK
Standardně cca 35 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Dlouhá pánská peněženka z kůže, říkejme jí prkenice :-).. Standardní provedení má 195mm x 100 mm, čtyři přihrádky na každé straně libovolně prošité dle potřeby. Dlouhá zkosená strana. Vše viz druhé foto. První fotografie má stejné provedení jen rovné dlouhé strany bez zkosení. Možnost dalších úpravy.
Veškeré práce na peněžence jsou bez použítí jakéhokoliv stroje, pouze za pomoci několika nástrojů a páru rukou. Základem pro jakýkoliv můj produkt, je přírodní hovězí kůže vysoké kvality o síle 0,8 mm a 1,5 mm. V případě této peněženky 0,8 mm v kombinaci s 1,5 mm. Kůži ručně barvím několika vrstvami barvy a impregnuji vosky. Veškeré tvary jsou vyřezány ručně na základě mých návrhů a vlastnoručně vyrobených šablon. Práce na každém dílu peněženky zahrnuje několik operací. Peněženka je slepena kvalitním voděodolným lepidlem a sešita. Každá dirka je vyrobena samostatně ručně. Steh je šitý dvěma jehlami a každý obsahuje skrytý uzlík. V případě poškození, je proti strojovému šití ruční steh ve své podstatě nerozpáratelný. Šití používám od Francouzského a Irského výrobce není vyšší kvality. Výrobek je tedy 100% ruční práce čímž je zaručena jistá dávka vyjímečnosti a doufám i kvality :-).

Další verze této prkenice upravené na zakázku. Svislé uložení karet (tři vedle sebe) a podélné (dvě karty) na každé straně.

Velká prkenice peněženka pásnká kůže na zakázku česká výroba

Peněženka má podšívku z kůže po celé ploše. Standardně se u těchto peněženek při výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže včetně vnitřku přihrádek.

Barva kůže na přání, šití také. Jsou možné další upravy. Tři, nebo čtyři přihrádky na každé straně, úprava rozměru, kapsa pro bankovky z vnější strany. atd.. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat.

Peněženka viz Všechny fotografie má x možností kombinací úprav přihrádek. Různá prošití pro karty. Zajímavé a funkční řešení jsou tři přihrádky pro svisle uložené karty vedle sebe. Fotografie nad textem. Na tento produkt poskytuji záruku doživotní záruku.

Pánská peněženka prkenice velká na zakázku

180x100 s klopou. Na přání co možná nejrobusněji, ale zároveň funkčně. Objem je dobře viditelný na vyleštěné hraně peněženky.

velká pásnká peněženka prkenice z kůže

Vyfoceno s mojí rukou pro lepší představu o velikosti. Zkosené strany a ostré rohy. Při placení nepřehlédnutelné :-).

luxusní kožená dokladovka

Tvar přihrádek, může být libovolný. Peněženka ve výrobě.

Peněženka pánská prkenice klasická z kůže

luxusní kožená dokladovka

Jedna z možných úprav na přání.  Na jedné straně tři karty vedle sebe na výšku. Druhá strana peněženky kapsy s podélným uložením karet.  Rovná dlouhá strana peněženky bez zkosení. Tmavší provedení konak v okrajích do hořké čokolády až černé.

prkenice peněženka

Verze s třemi přihrádkami.

luxusní kožená dokladovka

luxusní kožená dokladovka

Stačí peněženku lehce natočit proti světlu a hned vypadá jak z jiné barvy kůže. Focení není má silná stránka :-(.

luxusní pánská kožená peněženka

Na přání bez prošití kapes v rozměru 180x100 mm. Z vnější strany modrá s patinou. Osobně tyto dlouhé peněženky bez dělených kapes rád používám. Nejsem omezen přemýšlením kam co strčím, zda se do kapsy obsah vejde. Nepoužívané karty mám schované v hlubokých kapsách. Ty více používané lehce koukají z nejméně hluboké kapsy. Nemusím bankovky ohýbat a mám k nim snadný přístup. Velké bankovky na jedné straně malé na druhé. Díky tužší silnější kůží, ručnímu zpracovnání a šití se malý obsah v kapsách nepohybuje a délka 180 je stále dobře uložitelná do zadní kapsy, bez toho aby zásadně koukala ven. Pro mně asi nejdůležitější vlastnost, velká peněženka se jen tak někde nezatoulá a je dobře viditelná na stole pod hromadou všeho možného :-).

Prkenice z kůže tomas linger

Prkenice z kůže tomas linger

Na zakázku verze s rodinným erbem a hrubším banánovým šitím. 

luxusní pánská kožená peněženka

Na přání čtyči jednoduché přihrádky.

luxusní pánská kožená peněženka

Na zakázku kratší verze. Modrá kůže v kombinaci se žlutou. Jemné francouzské šití.

krásná dokladovka z kůže

Barevné možnosti ručního šití řady Royal.

ruční šití kůže

Nová barva šití kůže

Takto vypadá Vaše peněženka než se do ní pustí mé ruce. Základem je přírodní krupon nejvyšší kvality. Kvalitu zmiňuji záměrně, protože jsou v ní u kůže obrovské rozdíly.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com