Visits:
Today: 130All time: 861444

Elegantní pánská kožená peněženka / 30. léta prkenice/dokladovka - 195 x 100 mm*

Sitemap|Produkty

luxusní kožená peněženka pánská
luxusní kožená peněženka pánská
Cena:7800.00CZK
Standardně cca 35 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

 

louhá pánská peněženka z kůže, říkejme jí prkenice :-).. Standardní provedení má 195mm x 100 mm, čtyři přihrádky na každé straně libovolně prošité dle potřeby. Dlouhá zkosená strana, případně čistý obdelník.  Veškeré práce na peněžence jsou bez použítí jakéhokoliv stroje, pouze za pomoci několika nástrojů a páru rukou. Základem pro jakýkoliv můj produkt, je přírodní kůže vysoké kvality o síle 1 mm až 3 mm zpracovávaných v koželužnách s více jak stoletou tradicí. Konkrétně pro tyto peněženky nejčastěji používám v koželužně ručne patinovaný japonský materiál, který nemá z mého úhlu pohledu konkurenci viz foto a video dole.  Veškeré tvary jsou vyřezány ručně na základě mých návrhů a vlastnoručně vyrobených šablon. Práce na každém dílu peněženky zahrnuje mnoho operací a strávím nad ní více jak dvacet hodin přesto, že pracuji opravdu svižně, tedy tak dlouho dokud si nejsem jistý dokonale odvedenou prací za kterou se nemusím stydět.  

Standardní provedení peněženky na zakázku. Svislé uložení karet (tři vedle sebe). Dvě volné přihrádky po celé délce peněženky na každé straně. Jiné poskládání na přání cenu neovlivňuje.

dlouhá pánská peněženka z kůže na zakázku vyrobená

Peněženka je slepena kvalitním voděodolným lepidlem a sešita ručně. Každá dírka je vyrobena také samostatně ručně. Steh je šitý dvěma jehlami a každý obsahuje skrytý uzlík. V případě poškození, je proti strojovému šití ruční steh ve své podstatě nerozpáratelný. Tedy poškozený steh se nepáře jak dobře známe u konfekce, nebo produktů šitých na stroji. Šití používám čistě přírodní od francouzského výrobce, který nabízí desítky let to nejlepší s čímž se rád chlubí a já s ním souhlasím. Věškerá doladění detailů včetně hran peněženky, které zaberou asi nejvíce času, provádím také bez použití jakéhokoliv stroje, protože cit v rukou není možné ničím nahradit. Celkově je výrobek 100% ruční práce čímž je zaručena jistá dávka vyjímečnosti a doufám i kvality :-).

Jedno z mnoha provedení v barvě Japan cognac. Spusťe v HD.

Peněženka má podšívku z kůže po celé ploše. Standardně se u těchto peněženek při výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže včetně vnitřku přihrádek.

pásná peněženka z kůže zakázková výroba

Uvnitř krásně hnědá s kresbou, z vnější strany stejný materiál v modré ...

longwallet handmade leather bespoke

Tabacco se smaragdovým šitím. Prkenice 200 x 100 mm.

dlouhá peněženka na zakazku z kuze

S podšívkou Scotch Grain.

Pánská peněženka prkenice velká na zakázku

Barva kůže na přání, šití také. Jsou možné další upravy. Tři, nebo čtyři přihrádky na každé straně, úprava rozměru, případně zásadnější změny (těším se:-)). Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat a vše konzultovat.

Osobně tyto dlouhé peněženky rád používám bez dělených kapes. Nejsem omezen přemýšlením kam co strčím, zda se do kapsy například neplánovaný obsah vejde. Nepoužívané karty mám schované v hlubších kapsách. Ty více používané lehce koukají z nejméně hluboké kapsy. U této peněženky nemusím bankovky ohýbat a mám k nim snadný přístup. Velké bankovky na jedné straně malé na druhé v nejhlubší kapse. Díky kvalitní tužší silnější kůží, ručnímu zpracovnání a šití tzn pevnému držení těla  :-) peněženky se malý obsah v kapsách nepohybuje. Kam kartu dáte tam jí najdete. Délka 180 - 190 je ětšinou stále dobře uložitelná do zadní kapsy, bez toho aby peněženka zásadně koukala ven.

panska penezenka na zakazku hneda kuze

Dále pro mně asi nejdůležitější vlastnosti, velká peněženka se jen tak někde nezatoulá a je dobře viditelná na stole pod hromadou všeho možného. Nemáte v kapse cihlu jak to bývá běžné u standardních naplněných peněženek (někdy i poloprázdných). Zde je obsah vždy rozprostřen po celé ploše a objem je víceméně stejný jako u prázdné peněženky s možbností naplnit jí k prasknutí vším možným. Bonus navíc ... dnes se tyto peněženky již moc nepoužívají ani neprodávají. Něco podobného má tedy v tašce opravdu jen málo kdo a je pak radost peněženku někde vytáhnou :-).

190x100 s klopou. Na přání co možná nejrobusněji, ale zároveň funkčně. Objem je dobře viditelný na vyleštěné hraně peněženky. Lehké vlnky na kapsách působí elegantně a nevšedně.  

velká pásnká peněženka prkenice z kůže

Velká prkenice peněženka pásnká kůže na zakázku česká výroba

Tvar přihrádek, může být libovolný. Peněženka ve výrobě.

Peněženka pánská prkenice klasická z kůže

Pánská peněženka prkenice ve výrobě. Koňak s patinou.

peněžena pánská ve výrobě

luxusní kožená dokladovka

Tmavší provedení dokladovky.

luxusní pánská kožená peněženka

Zkrácený proces výroby.

long wallet handmade leather

2.

long wallet handmade leather

3.

long wallet handmade leather

4.

long wallet handmade leather

5.

long wallet handmade leather

6.

long wallet handmade leather

 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com