Visits:
Today: 625All time: 670078

Pouzdro pro iPhone z kůže 6 Plus a 6s Plus + Váš monogram *

Sitemap

pouzdro pro iPhone 6
pouzdro pro iPhone 6
Cena:1200.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Koženého pouzdro pro iPhone  6 Plus a 6s Plus z 3 mm silkné kůže. Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejjednodušší tvar je pro používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro iPhone, ale stále se vracím k pouzdru v tomto designu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř tři roky, aniž by záasadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti tohoto silného a nezničitelného materiálu.

V případě, že se rozhodnete kožené pouzdro pro iPhone 6 Plus objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu kůže, případně přiložte link na barvu z mé fotogalerie, barvu šití a jaký chcete na pouzdro vyrazit monogram. V případě, že si nevíte s výběrem rady, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Myslím, že jej nemám tolik zkažený :-).

Kožené pouzdro pro iPhone 6 Plus v černém provedení. Přepněte do HD.

Ukázka pouzdra pro iPhone 6 kožené ručně šité. Černé provedení s jemný Royal Green šitím na zakázku.  Pro model Plus je jen ve větším formátu. Přepněte do HD.

3 mm silná kůže. Tmavší konak v okrajích do hořké čokolády a jemné smaragdové šití. Krása nemírná :-).
V pozadí nože Blanchard®. Parádní hračky, bez kterých se neobejdu.

pouzdro kůže pro iphone 6s runí výroba kůže

Pouzdro pro iPhone s Royal Pink šitím.

Pouzdro iPhone 6s růžové šití kůže

Jěště tak rok praxe patlání a bude ze mně malíř pokojů :-). Kdyby měl někdo o tento styl barvení zájem, tak odborný název je "čmouhanec semo tamo od kraje do středu".

elegantní pouzdro pro iphone 6 se z kůže

Pouzdro pro iPhone6S Plus s růžovým šitím.

pouzdro iphone 6 s plus kůže růžová

Set. Pouzdro pro iPhone a pouzdro na platební karty.

set pouzdro na telefon a pouzdro na karty

U  tohoto pouzdra je nutné počítat s faktem, že je vyrobené ze silené tuhé kůže. V prvopočátcích používání, jde telefon vyndavat z pouzdra a zandavat do pouzdra poměrně z tuha. Je ale otázkou krátkého používání, než se pouzdro dotvaruje přesně podle profilu telefonu. To je jedna z bezvadných vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Po dotvarování lze iPhone lehce vytáhnout, ale zároven z pouzdra snadno nevyklouzne, protože kůže přesně obepíná telefon a  je uvnitř hrubá. iPhone tedy dobře drží.  Kůže používáním také změkne.

Ukázka setu na zakázku. Pouzdro pro iPhone 6S a iPad Air v barvě tmavšího konaku. Ručně zatmaveno v okrajích do hořké čokolády. Jemné smaragdové šití. 

pouzdro obal na iPad Air z kuze luxusni

Na zakázku žlutá s cca 10% příměsí červené. Řekl bych parádní barvička :-).

Okrová barva kůže iphone 6 pouzdro

Pouzdro iPhone 6s s Royal Blue šitím.

iPhone 6 pouzdro z kůže české výroby ruční práce

Další kamarád na cestě k zákazníkovy. Šedivá barva kůže v okrajích do tmavší až černé s Francouzským Royal Orange šitím.

pouzdro pro iphone 6s šedívá kůže oranžové šití

Na přání old school pouzdro pro nový iPhone 6SE z kůže. 8 mm dlouhý steh. K šití jsem použil lodní lano :-). Barva kůže Tan.
Na fotografii špatně viditelné, ale ty dirky na stehy nejsou dirky. Jsou to pořádné díry. Kompletně má takové provedení své kouzlo. Snad jen tmavší kůže s patinou, pár škrábanců a je to opavdu stará škola. Není problém stejné provedení Pro iPhone 6 Plus.

old school iphone 6 Se pouzdro kůže

Pouzdro pro iPhone SE z kůže - stará škola jako u předchozí fotografie .

Pouzdro pro iphone z kůže old stará škola ručně šité

Pouzdro pro iPhone 6 Plus v barvě konak zatmaveny do krajů hnědá a černá barva.

iphone z kuze pouzdro

iphone z kuze pouzdro

Pouzdro pro iPhone 6 Plus v červené barvě s banánovým šitím. Velice oblíbené i u mé ženy.

iphone z kuze pouzdro

Černé s jemnějším zeleným šitím na zakázku. Výsledek vypadal skvěle.

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

 

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 6 a iPhone 5 je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone je celé šité jednou nití ručním stehem. Díky této technice je prakticky nesmrtelné, protože ruční steh se v případě poškození nepáře jako je to běžné u strojové výroby. Pouzdro pro iPhone 6 je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 až 3 mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána (0,3 0,4mm). Celkový oibjem materiálu se pohybuje okolo 5 mm. Tento objem je ale viditelný jen u otvoru, protože je v okrajích u šití materiál vytenčen pro větší eleganci. Iphone je díky tlouštce kůže dobře chráněn, ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět milionů uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno a vybroušeno. Pouzdro pro iPhone 6, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Každá strana pouzdra může být jinak barevná. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.

Kožené pouzdro iPhone 6s Plus je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji.  Kožené pouzdro pro iPhone 6 může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i v barvě přírodní kůže, nebo zelené. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro iPhone vyrabí neváhejte se mrknout na stránku fotogalerie  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží a co si vlastně kupujete. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky není laciný. Jedná se skutečnou kvalitní přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů označovaných jako " genuine leather" rozhodně říci nedá :-). Moje kožené pouzdro pro Iphone 6 je  produkt s duší, který jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). Ruční práce je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 15  pracovních dní (dle dohody dříve). Před Vánoci i déle. Zpravidla pouzdro dodám dříve, ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 6 Plus a 6S Plus. Materiál: Hověží kůže 2 mm - 3 mm ručně broušená, barvená. V nejsilnějším místě má pouzdro tlouštku  cca  4 - 6 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Každému pouzdru věnuji zvláštní péči a pevně doufám, že je to na výsledku vidět. Materiál je přírodní kůže, může tedy obsahovat různé drobné vady.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

Koncentrovaná pouzdra :-). Hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

Jo truhlařina, to je moje :-).

ručně šitý výrobek z kůže

180, 220, 400 a na konec 600.

ručně šitý výrobek z kůže

¨ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com