Visits:
Today: 625All time: 670078

Kožené pouzdro pro iPhone 5, 6, 6s a 6 Plus z krokodýlí kůže

Sitemap

Cena:2990.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.
***

Pouzdro pro iPhone 6 z krokodýlí kůže s hladkou "podšívkou" z protikusu kůže. Parádní pokojíček pro iPhone. Zkoušel jsem 1 cm široký proužek této kůže přetrhnout. Hovězí kůži velice snadno, ale ten krokouš je nepřetrhnutelný a to jsem si proužek i nastřihl ... Nic. Velice zajímavý až kosmický materiál :-). Každopádne je velice vyjímečné a příjemné mít tuhle hračku v ruce.

 

Možné barevné varianty pouzdra pro iPhone z krokodýlí kůže.
Černý eben a Koňak.

 

U tohoto pouzdra pro iPhone z krokodýlí kůže platíte především materiál, který je značně drahý.
Každý kousek krokodýlí kůže má své číslo a je přísně sledován. Není ani příliš snadné tento materiál získat. Náš trh je v tomto ohledu pro distributory nezajímavý, není tedy možné jej u nás sehnat. To platí částečně pro většinu států Evropské Unie. Materiál dovážím z Francie od oficiální distribuce a věřte, že nebylo snadné jej získat. Vše výše uvedené zajištuje jistou formu vyjímečnosti. Mnoho lidí s podobným pouzdrem asi nepotkáte :-).

Pouzdro pro telefon z krokodýlí kůže. iPhone 5 a iPhone 6. Vlevo Saphir® to nejlepší nejen na krokodýla :-).

pouzdro pro telefon z krokodýlí kůže pravé

pouzdro pro telefon z krokodýlí kůže pravé

Jak jsem uvedl nahoře krokodýlí kůže je podlepená vrstvou kvalitní hovězí kůže. Uvnitř tak vzniká hladká kožená "podšívka". Díky této vlastnosti je používání velice přívětivé. iPhone perfektně v pouzdře sedí, neklouže, ale zároven je velice snadné jej vytáhnout. První prototyp tohoto pouzdra používám pro svůj iPhone 6 již dva měsíce (dnes je Leden). Zatím si jej nemůžu vynachválit. Kůže je krásně tuhá a dobře tak chrání telefon. Její vlastnosti se nemění, přesto, že se s pouzdrem vůbec nemazlím.

pouzdro pro iphone 6 z krokodýlí kůže

pouzdro pro iphone 6 z krokodýlí kůže

V případě, že se rozhodnete kožené pouzdro pro iPhone 6 objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu šití. Zkoušel jsem více barev a zatím se zdý být nejkrásnější královská modrá.

Ukázka pouzdra pro iPhone 6 kožené ručně šité. Černé provedení s jemný Royal Green šitím na zakázku. Přepněte do HD.

Krokodýlí kůže - Pouzdro pro iPhone 6s Plus

Krokodýlí kůže - Pouzdro pro iPhone 6s Plus

 

Ukázka práce na jiném produktu z pravé krokodýlí kůže. Pouzdro pro platební karty a vizitky.

pravá krokodýlí kůže

 

Koženého pouzdro pro iPhone  6. Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejjednodušší tvar je pro používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel používat mnoho designů pouzder pro iPhone, ale stále se vracím k pouzdru v tomto designu. Přesněji napsáno nejen k designu ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř dva roky aniž by pouzdro utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti tohoto silného a nezničitelného materiálu.

Ukázka práce na pouzdru pro iPhone 6 v barvě konak zatmaveny do krajů hnědá a černá barva z hovězí kůže.

iphone z kuze pouzdro

iphone z kuze pouzdro

I zelené šití je možné realizovat na pouzdro z krokodýlí kůže.

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

 

iPhone 6 pouzdro z kůže luxusní

Více o mých produktech. Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 6 a iPhone 5 je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone 6 je celé šité jednou nití ručním stehem. Díky této technice je prakticky nesmrtelné, protože ruční steh se v případě poškození nepáře jako je to běžné u storojové výroby. Pouzdro pro iPhone 6 je vyrobeno z krokodýlí kůže o síle 1 mm vypodložené vrstvou hovězí kůže o síle 0,8 mm. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána (0,3 0,4mm). IPhone je díky síle kůže dobře chráněn ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět milionů uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram  a hlavně materiál ). 

 

 Jak je uvedeno, pouzdro pro Iphone  je  rozměrově uzpůsobeno přesně pro Apple iPhone 6 ale je samozřejmě možné upravit velikost pro jakýkoliv jiný telefon Apple. Nejčastěji upravuji pro iPhone 4 a 5 nebo iPhone 6 Plus.

Kožené pouzdro iPhone 6 je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji. Cena platí pro pouzdro s monogramem.  Je zde možnost vypálení loga firmy laserem, ale tuhle službu nezajištuji. Ceny nejsou nesmyslné.  

Jelikož postup výroby je poměrně složitý a časově náročný, je potřeba počítat s dodáním okolo 15  pracovních dní (dle dohody dříve). Před Vánoci i déle. Zpravidla pouzdro dodám dříve, ale nerad slibuji. Když je to jen trošku možné, tak raději příjemně překvapím s rychlejším termínem dodáním než slibovat nesplnitelné.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 6. Materiál: Pravá krokodýlí kůže. V nejsilnějším místě má materiál sílu cca 3,2 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Ukázka dalších realizacích z hovězí kůže.

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro iphone 6 z kůže. Černé se zeleným šitím

 
  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com