Visits:
Today: 625All time: 670078

Pouzdro pro Huawei P8 a P9 + Váš monogram *

Sitemap

Cena:890.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Koženého pouzdro Huawei P8 a P9. Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejjednodušší tvar je pro používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Huawei, ale stále se vracím k pouzdru v tomto designu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř tři roky, aniž by záasadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti tohoto silného a nezničitelného materiálu.

V případě, že se rozhodnete kožený obal Huawei P8 a P9 objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu kůže, případně přiložte link na barvu z mé fotogalerie, barvu šití a jaký chcete na pouzdro vyrazit monogram. V případě, že si nevíte s výběrem rady, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Myslím, že jej nemám zatím tolik pozkažený :-).

3 mm silná kůže. Tmavší konak v okrajích do hořké čokolády a jemné smaragdové šití. Krása nesmírná :-).
V pozadí nože Blanchard®. Parádní hračky, bez kterých se neobejdu.

pouzdro kůže pro Huawei P8 a P9 runí výroba kůže

U  tohoto pouzdra je nutné počítat s faktem, že je vyrobené ze silené tuhé kůže. V prvopočátcích používání, jde telefon vyndavat z pouzdra a zandavat do pouzdra poměrně z tuha. Je ale otázkou krátkého používání, než se pouzdro dotvaruje přesně podle profilu telefonu. To je jedna z bezvadných vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Po dotvarování lze Huawei lehce vytáhnout, ale zároven z pouzdra snadno nevyklouzne, protože kůže přesně obepíná telefon a  je uvnitř hrubá. Huawei  tedy dobře drží.  Kůže používáním také změkne.

Jěště tak rok praxe patlání a bude ze mně malíř pokojů :-). Kdyby měl někdo o tento styl barvení zájem viz foto pod textem, tak odborný název je "čmouhanec semo tamo od kraje do středu". Základem jsou tři barvy a ikdyž to tak nevypadá je opravdu peklo se s tím patlat. Výhodou je kromě jiného vyjímečnost, protože jsem na sto deset procent jediný v evropě, kdo se s tím patlá a seriová výroba není schopna něco takového napodobovat.

elegantní pouzdro pro Huawei P8 a P9 se z kůže

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro Huawei je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro Huawei je celé šité jednou nití ručním stehem. Díky této technice je prakticky nesmrtelné, protože ruční steh se v případě poškození nepáře jako je to běžné u strojové výroby. Pouzdro pro Huawei je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 až 3 mm dle případného přání klienta. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána (0,3 0,4mm). Celkový objem materiálu se pohybuje okolo 5 mm. Tento objem je ale viditelný jen u otvoru, protože je v okrajích u šití materiál vytenčen pro větší eleganci. Huawei je díky tlouštce kůže dobře chráněn, ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět milionů uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno a vybroušeno. Pouzdro pro Huawei, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Každá strana pouzdra může být jinak barevná. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.

Obal pro telefon s růžovým jemným šitím.

pouzdro Huawei P8 a P9 kůže růžová

Obal pro telefon s Royal Pink šitím.

Pouzdro Huawei P8 a P9 růžové šití kůže

Set. Pouzdro pro telefon a pouzdro na platební karty.

pouzdro na telefon z kůže kožené

Pouzdro pro telefon kožené ručně šité. Černé provedení s jemný Royal Green šitím na zakázku. Přepněte do HD.

Modré pouzdro pro mobilní telefon s červeným šitím.

Pouzdro pro Huawei P8 a P9 modrá kůže červené šití

Modré pouzdro pro mobilní telefon s jemným Royal Green šitím.

Pouzdro pro Huawei P8 a P9 modrá kůže zelene šití

Na zakázku. Pouzdro pro mobilní telefon s "podšívkou" ze zelené kůže. Robusní objem je viditelný u otvoru pro telefon.

luxusní pouzdro pro Huawei P8 a P9 kůže černá

luxusní pouzdro pro Huawei P8 a P9 kůže černá

Ukázka setu na zakázku. Pouzdro protelefon a iPad Air v barvě tmavšího konaku. Ručně zatmaveno v okrajích do hořké čokolády. Jemné smaragdové šití. 

pouzdro obal na iPad Air z kuze luxusni

 

Na zakázku pouzdro pro telefon. Žlutá s cca 10% příměsí červené. Řekl bych parádní barvička :-).

Okrová barva kůže Huawei P8 a P9 pouzdro

Pouzdro Huawei s Royal Blue šitím.

Huawei P8 a P9 pouzdro z kůže české výroby ruční práce

Další kamarád na cestě k zákazníkovy. Šedivá barva kůže v okrajích do tmavší až černé s Francouzským Royal Orange šitím.

pouzdro pro Huawei P8 a P9 šedívá kůže oranžové šití

Na přání old school pouzdro pro nový Huawei P9 z kůže. 8 mm dlouhý steh. K šití jsem použil lodní lano :-). Barva kůže Tan.
Na fotografii špatně viditelné, ale ty dirky na stehy nejsou dirky. Jsou to pořádné díry. Kompletně má takové provedení své kouzlo. Snad jen tmavší kůže s patinou, pár škrábanců a je to opavdu stará škola.

old school Huawei P9 Se pouzdro kůže

Pouzdro pro iPhone SE z kůže - stará škola jako u předchozí fotografie .

Pouzdro pro Huawei P9 z kůže old stará škola ručně šité

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže v barvě konak zatmaveny do krajů hnědá a černá barva.

Pouzdro pro Huawei P9 pravé kůže

Pouzdro pro telefon v červené barvě s banánovým šitím. Velice oblíbené i u mé ženy.

Huawei P9 z kuze pouzdro

Pouzdro pro mobilní telefon černé s jemnějším zeleným šitím na přání.

pouzdro pro Huawei P9 z kůže. Černé se zeleným šitím

Hnědé pouzdro  pro mobilní telefon + mapy tmavě hnědé s hnědým šitím

pouzdro na Huawei P9 z kůže

pouzdro na Huawei P9 z kůže

Kožené pouzdro Huawei je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji.  Kožené pouzdro pro Huawei může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i v barvě přírodní kůže. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro Huawei vyrabí neváhejte se mrknout na stránku fotogalerie  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží a co si vlastně kupujete. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky není laciný. Jedná se skutečnou kvalitní přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů označovaných jako " genuine leather" rozhodně říci nedá :-). Mé kožené pouzdro pro Huawei je  produkt s duší, který jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). Ruční práce je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro Huawei. Materiál: Hověží kůže 2 mm - 3 mm ručně broušená, barvená. V nejsilnějším místě má pouzdro tlouštku  cca  4 - 6 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Každému pouzdru věnuji zvláštní péči a pevně doufám, že je to na výsledku vidět. Materiál je přírodní kůže, může tedy obsahovat různé drobné vady.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Pouzdro pro Huawei s jemným tyrkysovým stehem.

sada z kůže pouzdro Huawei P9 pouzdro platební karty

Černé s jemnějším zeleným šitím 

pouzdro pro Huawei P9 kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro Huawei P9 z kůže. Černé se zeleným šitím

pouzdro pro Huawei P9 z kůže. Černé se zeleným šitím

Koncentrovaná pouzdra :-). Hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

Jo truhlařina, to je moje :-).

ručně šitý výrobek z kůže

180, 220, 400 a na konec 600.

ručně šitý výrobek z kůže

¨ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com