Visits:
Today: 612All time: 719239

Peněženka z kůže - párty mini slim + Váš monogram

Sitemap|Produkty

slim tenká peněženka
slim tenká peněženka
Cena:940.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Kompletně ručně vyrobená párty kožená peněženka .  Malou koženou peněženku (105 mm x 73 mm a větší provedení do kterého se vejde malý technický průkaz 120 mm x 85 mm)  jsem navrhnul na základě vlastních potřeb a častých požadavků zákazníků ... "koženou peněženku již mám ale potřebuji druhou menší, když někam jdu a nechci tahat vše co mám v klasické peněžence". ... co potřebuje člověk, když někam večer jde? Peníze, kartu, vizitky. Možná občanský průkaz a technický průkaz. Hlavně nechce plnou kapsu velké peněženky narvané nepotřebnou směsí :-). Tento model kožené peněženky, vyhovuje i mně. Jedna kapsa na karty a kapsa na přeložené bankovky, nic víc. Používám jí jako druhou peněženku tam, kde se nepotřebuji tahat vše, co mám v hlavní větší peněžence. Na různé akce se určitě hodit bude každému. Do kapsičky pro kartu se samozřejmě vejde více karet, vizitek atd.. Do velké kapsy dáte složené bankovky, účtenky a hromadu dalších nepotřebných maličkostí, aneb kůže je vše mocná :-).

ve výrobě ...

malé peněženky z kůže,

Ostré hrany, starožitný design, malá velikost. Díky pevnému ručnímu stahovaní nitě, silné kvalitní kůži a malé velikosti je opravdu pevná.  Do většího provedení viz roletka u ceny dáte i malý technický průkaz. Větší provedení se celkově lépe používá a stále je uložitelné do jakékoliv kapsy. Tlouštka materiálu je na přání. Někdo má rád větší robusnost, jiný na opak. Peněženka může být samozřejmě vyrobená v libovolné barevné kombinaci. Je možná je také úprava rozměru a celkově parametrů na přání. Nejčastější jsou dvě kapsy na karty. Dvě kapsy na jedné straně, nebo jedna kapsa na jedné straně, druhá na druhé. V zásadě není problém vyrobit i variantu s více kapsami. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Černá useň s dokonale jemným povrchem. Peněženka ve výrobě se zdobenou hranou po celém obvodu. Bez velkého výseku. Designem standardní provedení v případě, ze klient nechce jiné. Ručně vysekané dirky připravené pro šití.

tenká peněženka levná z kůže usně ručně vyrobena

Parádní zelená. Vyjímečný materiál, který na každém rohu nepotkáte :-).

tenká peněženka z kůže na karty a bankovky

Velké provedení párty peněženky 105x73 mm. Nádherný matný, sametově hebký materiál s patinou vyrobený v itálii v kombinaci s béžovým šitím.

vmalá slim peněženka z kůže ruční výroba

vmalá slim peněženka z kůže ruční výroba

Green monster vs  tmavší konak s patinou. Velké provedení peněženky . Úprava na zakázku dvě kapsy na jedné straně.

malá peněženka pouzdro na karty z kůže

Velké provedení. Dvě kapsy. Jedna s obloučkem druhá rovně.

malá peněženka do kapsy z kůže

malá peněženka do kapsy z kůže

malá peněženka do kapsy z kůže

Peněženka v černém provedení.

malá peněženka z kůže černá

malá peněženka z kůže černá

Úprav na zakázku se dá realizovat velké množství ... Dvě kapsy nad sebou, kulaté rohy.

malá peněženka z kůže

malá peněženka z kůže

Raznice vyrobená na zakázku. Cena raznice je bohužel poměrně vysoku. 600 - 800 Kč podle velikosti. Na druhou stranu je Vaše a můžete si razit například svůj monogram, nebo logo kam potřebujete. Možné použítí jako razítko, nebo pečeť.

reklamní předmět z kůže peněženka

Třikrát černá párty peněženka. Peněženka uprostřed na přání bez jakéhokoliv vytenčení okrajů. Pořádná cihlička :-).

malá peněženka černá kůže

Na přání kombinace materiálů.

Velká tenká peněženka z červené kůže a červené šití

Barevné možnosti šití řady Royal. Další barevné odstíny najdete v horním menu "barvy šití".

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Základním materiálem pro výrobu naprosté většiny mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality o plném objemu.

kvalitní kůže

Made in Japan :-). To nejlepší co je možné nakoupit. Velice těžko sehnatelná useň z koželužny patřící mezi deset nejlepších na světě.

made in japan

Dva tmavší odstíny. Bohužel na fotografii nejsou rozdíly tolik patrné. Fotografie je lehce přesvícena aby byla dobře viditelná patina. Role na pravé straně je o kousek tmavší, než ta na levé straně.

made in japan

Můj oblíbenec. Tmavší koňak s patinou.

made in japan

Další materiály najdete v odkazu "Materiály".

nejlepší usen kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com