Visits:
Today: 104All time: 914340

Kožený obal na iPhone a ostatní výrobce - ručně vyrobené a ušité. - Japan koňak

O mně

pouzdro pro mobilní telefon z kůže
pouzdro pro mobilní telefon z kůže
Cena:890.00CZK
Věškeré požadavky jako je model telefonu, barva kůže, barva šití atd. uveďte prosím v závěru objednání do poznámky.

Pouzdro pro iPhone z kůže a ostatní výrobce (viz roletka cena) vyrobené
bez použití strojů kompletně ručně.

Materiál useň: Useň v barvě koňak s krásnou kresbou vazů. Kresby jsou na každém kousku usně jinak viditelné a žádný plát usně nemá identickou barvu jako ten předchozí. Na přání je možné vybrat části usně s kresbou, nebo naopak bez kresby. Useň pochází z koželužny s více jak dvou set letou tradicí přírodního činění kůží. Tento materiál je běžně velice těžko dostupný a i tak je zajištěna jistá vyjímečnost, protože je na první pohled nezaměnitelný s běžnou usní. Ideálně tuhá i zároveň měkoučká plně probarvená useň čisté jednolité barvy s krásně lesklou úpravou.  Na kvalitě materiálu jednoduše vždy záleží ... více menu materiály.  Standardně objem 2x 2,3 mm. Šití: Ručně šitý steh z plně přírodního lněného vlákna nejvyšší kvality s více jak stoletou tradicí výroby. Barvy najdete v dolní části stránky.

obal pro iphone x z kůže hnědé ruční práce

Na zakázku je možné pouzdro vyrobit s podšívkou z kůže stejné kvality jako je useň na vnější straně pouzdra. Barvu, strukturu i výrobce kůže podšívky si můžete vybrat. Lze použít naprostou většinu materiálů z mé nabídky viz menu materiály. Cena takto upraveného pouzdra je stejná jako pouzdra ze čtyř vrstev usně viz má nabídka.  Barva šití by měla korespondovat s jednou barvou usně. V případě, že je šití zelené, zpravidla vypadá nejlépe podšívka ve stejné barvě. Veškeré požadavky můžete uvést v závěru objednání do poznámky. Budu Vás před výrobou kontaktovat a vše si potvrdíme.

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder pro mobilní telefony viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejednodušší tvar se zdá být při používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro Apple iPhone i Android, ale stále se vracím k pouzdru v tomto jednoduchém elegantním stylu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř šest let, aniž by zásadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti kvalintího materiálu na němž stojí jak dobrá funkčnost tak živostnost. Pouzdro je standardně vyrobeno z 2x 2,3 mm silné usně.

Apple iPhone X pouzdro pro telefon z kůže

Tento objem se může někomu zdát jako malý, ale nic není dál od pravdy. Není případně problém ušít při zachování ceny pouzdro znatelně robusnější. Stačí vznést požadavek v závěru objednání do poznámky. Na cenu tento parametr nemá žádný vliv. Pouzdro pro telefon je v krajích u šití ručně plynule vytenčeno a vybroušeno pro větší eleganci. Plný objem, který dobře chrání telefon je tak viditelný jen u otvoru. Celkově cca 5mm objemné pouzdro pro telefon v krajích vytenčené je ideální kompromis robusnosti při zachování elegance a více než dobré ochranně při pádu a jiném neopatrném zacházení.

obaly pro mobilní telefony z kůže

made in japan

obal pro apple z kůže ručně vyrobené linger

japan konak shinky hikaku

V případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone případně jakýkoliv jiný telefon objednat, nezapomeňte v závěru objednání uvést do poznámky barvu šití. V případě, že budete chtít vyrazit zdarma monogram, tak jaký to bude. Nevíte si rady s výběrem, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Případně nikdy nic nezkazíte stejnou barvou šití jako je barva usně. Šití nemá nikdy stejný odstín jako kůže, tedy stejná barva nepřebíjí celkový pohled na pouzdro, ale příjemně doplňuje eleganci. Druhou dobrou volbou je béžová, která je krásně vidět a ze zkušenosti sluší doslova každé barvě usně. Vše je otázkou vkusu.

pouzdro pro apple iphone z kůže

obaly pro mobilní telefony z kůže

 

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Royal Beige light brown, Royal Beige, Royal Black

barevne siti na kuzi  barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Blue, Royal RedBrown, DarkBrown

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

RoyalGreen, RoyalGrey, Purple

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

DarkBrown, LightBrown

barva šití kůže hnědá

RoyalGreenMonster, Orange, RoyalPink

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

Royal Beige light brown, RoyalGrey

přírodní vlákno

RoyalRed, Tyrkys, RoyalYellow je teplejší žlutá

barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi   barevne siti na kuzi

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com