Visits:
Today: 728All time: 555557

Fotogalerie / Blog

Vítejte v mé fotogalerii. Najdete zde fotografie pouzder pro telefony, kožených peněženek a jiných produktů mé výroby.
Fotogalerii aktualizuji podle volného času. Minimálně jednou týdně.

Dělám práci, která mě baví a naplňuje.
------------------------

Plastická kapsa  na drobné v detailu. Výroba hezky tvarované a dobře vypadající kapsy na drobné mince ze dvou vrstev usně v několika dílech zabere většinou více času, než výroba zbytku peněženky.

kapsa na drobne penezenka z kuze

Zdánlivě obyčejná červená ... nicméně jeden z nejdražších materiálů jaký jsem kdy měl. Anglická Bridle od J & E Sedgwick & Co. Ltd založeno v roce 1900. K dispozici i v dalších barvách. Dokonalý, tuhý, hutný materiál s perfektním čistým povrchem.

bridle leather

Made in Japan. Tohle nešlo nekoupit. Nádherná fialová. Bohužel mé schopnosti nedosahují takové urovně, abych byl schopen useň dobře vyfotit.

japonska kozeluzna fialova usen

Francouzská useň vhodná pro řemínky k hodinkám, nebo jako vnější desky peněženek. Vyjímečný materiál s jemným vzorem ... více ke štěstí asi nepotřebuji. Zatím :-).

francouzska usen hodinky reminek na zakazku rucne vyrobeny a sity

Bude to chtít nové focení. Barvy moc neodpovídají :-)

francouzska usen hodinky reminek na zakazku rucne vyrobeny a sity

malá tenká peněženka

malá tenká peněženka

malá tenká peněženka

Zavírací  pouzdro obal pro mobilní telefon z kůže na zakázku.

Pouzdro pro mobilni telefon kniha

Stará škola bez patentek. Peněženka se zdá být relativně malá s ohledem k telefonu, ale fotografie trošku klame ... telefon je maketa iPhone 6 Plus, tedy relativně velký kousek. Peněženka má 195 x 105 mm x 13 mm tloušťka ve zmáčknutém stavu :-). Tlouštka použité kůže je 3,5 mm. Celkově skvělý objem i velikost, tedy pro mě a všechny ty co mají rádi robusní pořádné peněženky. Jednoduchost, rychlá použitelnost, žádné zdržování patentkou, odklopím a jsem doma. Do každé kapsy dám minimálně po třech čtyřech kartách, hromadu drobných a k telefonu libovolný balíček bankovek, učtenek atd..  Měkoučká belgická kůže plná vosků, které v ohybech vylézají ven a mění tak odstín barvy kůže. Přesně to jsem si vždy přál a tak jsem si udělal čas pro sebe :-). Více fotografií zde. Peněženka je v provedení "stará škola", ale je možné jí vyrobit elegantní vypracovnou a vymazlenout do nejmenších detailů.

30 léta peněženka starý styl z kůže

30 léta peněženka starý styl z kůže

Francouzská koželužna poslala foto mého balíčku. Zajímavé je, jaké tam mají na stolech ubrusy. Docela rád bych viděl jejich další nábytek :-).

wholesale alran leather

Kupodivu tento jednoduchý systém peněženky skvěle vypadá i funguje, navíc kdo by nechtěl vlastního medvěda na cestách do školy.  Je pravda, že bych čekal v patnácti letech jiný požadavek na motiv od mé dcery, ale co se dá dělat. Mimochodem ta červená je nějak nevyfotitelná. Zavřete oči, představte si nejkrásnější červenou jakou dokážete a tohle je přesně ona :-).

peněženka mini z kůže

peněženka mini z kůže

Není karabina jako karabina. V pravo běžně prodávaná u nás, rozhodně nepatřící v obchodech mezi nejlevnější. Na levé straně karabina vyrobená v rodinné slévárně v EU. Mosaz s povrchovou úpravou. Co je uvnitř karabiny na pravé straně netuším.  Karabina na levé straně je ze stejné slévárny od které odebíram spony pro opasky. Mnoho vrstev povrchové úpravy a dokonalé opracování je krásně vidět na buclatém tvaru karabiny . Nikde nejsou viditelné spoje vše skvěle pasuje do sebe. Karabina je krásně robusní a pružina klade znatelně větší odpor než u té zakoupené u nás.  Když nemá člověk srovnání, přijde mu karabina na pravé straně v pohodě. Prostě karabina ...  takto vedle sebe je to již do očí bijící rozdíl. Ceně je samozřejmě zásadně také jinde, ale za kvalitu se vždy musí zaplatit. Problém je, že u nás v obchodech nemáte na výběr. Kvalita se nejede a všude koupíte to stejné. Je dobré zdůraznit, že na fotografii jasně viditelných nedostatků u karabiny na pravé straně si opravdu normálně nevšimnete. Řekněme, že na běžném světle vypadá docela drobře. Vše vyleze až po nasvícení a detailním vyfocení. Zajímavé je, že na té dovezené za stejně nemilosrdných světelných podmínek nevylezlo nic :-). Já bych karabině na pravé straně svůj fotoaparát nesvěřil :-).

kvalitni kovani

Made in Austria, aneb poskládáno z části na dovolené. Peněženka má takový Salcburský nádech :-).

panska penezenka na zakazku hneda kuze

Pouzdro pro mobilní telefon. TAN se zlatobéžovým šitím. Japonská kůže s japonskou patentkou. Montáž Česká republika :-).

Pouzdro mobilní telefon z kůže tomas linger

Pouzdro mobilní telefon z kůže tomas linger

Dnes pracuji s Batmanem :-)

Elegantní černý bombírovaný opasek do obleku 35 mm s hnědým šitím. Hnědé šití je vždy krásnější než černé, které na černé kůži zaniká.

černý opasek do obleku hnědé šití elegantní luxusní

Právě hraje Zaz :-). Belgická kůže s rodokmenem. Koželužna s více jak 150 letou tradicí výroby.  Rozhodně bych řekl, že vědí co dělají :-)

kabelka TAN kůže ruční práce

Focení kabelky je někdy velice náročné :-).

kabelka TAN kůže ruční práce

Pouzdro na pas, karty, bankovky a další nepotřebné hlouposti.

pouzdro na pas a platebni karty

Pouzdro pro platební karty oboustranné s kapsičkou uprostřed.

pouzdro karty vizitky bankovky malé z kůže

Zátiší s crossbody taškou bez uší, velkou kapsou z vnější strany a mojí čtyřnohou obludou. Proč čumákuje na tu zeď opravdu netuším :-).

Velka crossbody taška z kůže přes rameno

Na zakázku s velkou kapsou, bez uší a kompletním obšitím včetně crossbody pásu. Růžové šití :-).

Velka crossbody taška z kůže přes rameno

 

pasek do obleku 35 mm. Konak s modrým šitím. Dva pláty kůže kombinace strojového a ručního šití. S láskou vymazlený :-).

opasek z kůže na zakázku 35mm do obleku z kůže

Na zakázku upravená slim mini peněženka na co nejměnší technicky možný rozměr. 11,5x8 cm. Do této velikosti se již nevejde malý technický průkaz.

slim mini peněženka z kůže na zakázku kůže

slim mini peněženka z kůže na zakázku kůže

slim mini peněženka z kůže na zakázku kůže

Jednoduchý opasek do obleku 35 mm.

černý opasek z kůže

Opasek do obleku 35 mm. 5mm silný s modrým obšitím. Elegantní mosazná spona s úpravou antik. Mimochodem černá s černým šitím je nuda (často poptávané), černé šití zaniká, do stehu neprostupuje světlo a steh není krásně plastický.  Jak ale dáme jinou barvu šití, třeba i hodně tmavě hnědou, vše vypadá hned o fous pozitivněji  bez narušení elegance a stylu. Faktem je, že černou nit jsem minulý  týden vyhodil, abych se nemusel vymlouvat, až nebudu chtít černou šít. Jednoduše ji nemám. 

opasek do obleku 35mm černý kůže pravá

Černá Crossbody kabelka. Poslední svého druhu. Další černá nějaký ten pátek nebude. Na těchto taškách je zajímavé, že čím jsou starší tím vypadají lépe. A proto ty nové tašky, vždy takhle válím po podlaze :-).

kabelka crossbody kuze cerna modra

Tři dny svižné práce. Pro lepší představu o spotřebovaném materiálu použity cca čtyři A4 kůže. Každý díl je dvou až tří vrstev kůže. Mohl bych o této peněžence napsat slohové svičení na dvě stránky, ale byla by to nuda :-).

dámská peněženka na zakázku velká z kůže

dámská peněženka na zakázku velká z kůže

Na přání ostré rohy. Nic pro mě na této peněžence, ale bylo to přání a každý má jiný vkus.

peněženka prkenice z kůže pánská robusní kůže

Pouzdro pro iPhone 7.  Málo poptávaná krásná barva šití. Mám toho celou špulku (1140 Kč) zbavte mě toho někdo prosím :-).

pouzdro iphone fialová vínová kůže šití

pouzdro iphone fialová vínová kůže šití

Peněženka dolarka na zakázku. Uzpůsobena pro větší objem obsahu. Tan & Tabacco s béžovým šitím. Řekl bych, že rozhodně elegantně reprezentativní kombinace.

dolarka z kůže peněženka ruční práce česká republika

dolarka z kůže peněženka ruční práce česká republika

dolarka z kůže peněženka ruční práce česká republika

dolarka z kůže peněženka ruční práce česká republika

Pouzdro na brýle. Koňak s modrým šitím a podšívkou z černé usně. Brýle nejsou v ceně.

pouzdro na brýle z kůže ruční práce tomas linger

Klíčenka a poutko na opasek. Jestli máte potřebu tahat klíče na klíčence o váze kovadliny, jsem Vám plně k dispozici. No tak strašné to vlastně není :-).

klíčenka z kůže

Mladá brašnářka  :-) s kabelkou 37x30 cm na šířku.

kabelka z kůže ručně šitá česká republika

Hnědý (koňak) opasek s modrým šitím. Dvě vrstvy kůže 2mm. Šíře 35 mm do obleku s modrým šitím a luxusní mosaznou sponou s povrchovou úpravou silver. Nemám rád slovo luxusní, ale už mě nenapadá, jak jinak zdůraznit, že tohle nejsou spony z Chiny za dva dolary. Možná takhle ... na tomto opasku je možné se v klidu oběsit bez strachu, že něco v nevhodnou chvíly povolí.

opasek elegantní hnědý z kůže modré šití

Peněženka vyrobená na zakázku s požadavkem "nejmenší možná peněženka na drobné a bankovky". Velikostí lehce nad velkost zapalovače :-). Myslím, že v celku vtipné a funkční řešení.

maličká mini peněženka na drobné a bankovky z kůže česká republika

maličká mini peněženka na drobné a bankovky z kůže česká republika

Peněženka na videu.

drobné a karty peněženka malá

180x100 peněženka na zakázku. vyrobena z krásného materiálu. Tmavě hnědá tabacco s patinou.

peněženka pánská robusní z kůže krásná ručně vyrbená česká republika

Pro lepší představu o velikosti a robusnosti peněženka v ruce.

peněženka pánská robusní z kůže krásná ručně vyrbená česká republika

peněženka pánská robusní z kůže krásná ručně vyrbená česká republika

Stejná peněženka smaragdové šití.

pásnká peněženka na zakázku z kůže ceska republika vyrobeno

Tmavší koňak s patinou.

peněženka na zakázku z kůže luxusní dárek

peněženka na zakázku z kůže luxusní dárek

Pouzdro pro vizitky a karty.

Pouzdro na vizitky a karty

Světle hnědý bombírovaný (tři vrstvy usně) opasek na zakázku.  Japonská koželužna, francouzská slévárna, německý 21 let starý šicí stroj Adler a české ruce :-). Přesto, že je opasek šitý na stroji a došívaný ručně trvá jeho výroba okolo pěti hodin svižné práce. Je to hodně, ale strávený čas je ve výsledku na opasku a všech jeho detailech rozhodně vidět.

bombirovany opasek pásnký do obleku z kůže luxusní

Co k tomu napsat ... chtělo by to stroj času .

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger luxusní

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger luxusní

Peněženka v procesu výroby pokračování.

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger luxusní

Peněženka v procesu výroby pokračování.

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger luxusní

Peněženka v procesu výroby pokračování.

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger 1

Peněženka v procesu výroby ...

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger

Tak tohle je peněženka v procesu výroby . Uvidíme jak dopadne.

peněženka ve výrobě ruční práce tomas linger

Marný pokus o nahrání videa barvy materiálu. TAN s ručně vytvořenou patinou vysrážením barev. Nutné spustit v HD. V běžné kvalitě není vidět již vůbec nic :-).

Někdy (často), je zaujetí prací příliš velké a prohrávám tak lehce souboj s nepořádkem :-).

bordel na stole

Green monster vs konak s patinou. Velké provedení malé peněženky s úpravou na zakázku. 

malá peněženka pouzdro na karty z kůže

Červené Saffiano v kombinaci s černou. Pouzdro na karty a vizitky.

saffiano kuze pouzdro na karty černo červené

Zmenšený Totebag. Na šířku cca 40 x 30 cm.Tmavě modré uši. Ovce není v ceně :-).

kabelka z kůže totebag modré uši

kabelka z kůže totebag modré uši

Fotografie od zákazníka. Taška je na dovolené v rakousku :-).

cestovní taška z kůže vyrobená na zakázku

Velké provedení párty peněženky 105x73 mm. Měkoučký a heboučký materiál s krásnou patinou.

vmalá slim peněženka z kůže ruční výroba

vmalá slim peněženka z kůže ruční výroba

Smaragdová. Pokaždé má lehce jiný odstín, protože si barvu míchám sám, ale vždy je krásná.

Olivovo smaragdová barva kůže na peněžence slim

Stejný materiál jako předchozí pouzdro jen červená barva. Pouzdro pro iPhone 7

Pouzdro pro iPhone 7 Plus červená kůže

Pouzdro pro iPhone 7 Plus vyrobené na zakázku z nádherného italského materiálu s podšívkou z červené kůže . Podšívka zasahuje úmyslně až do kraje a je tedy na hraně viditelná. Jemné šití Green Monster.

Pouzdro pro iPhone 7 Plus z kůže na zakázku červená a tyrkysová

Dneska jsem nic jiného již nestihl, asi stárnu :-). Opasek do obleku 35 mm. 

opasek do obleku černá kůže ruční prace

opasek do obleku černá kůže ruční prace

5mm silný materiál a robusní spona. Již dlouho se snažím poukázat na kvalitu použitých materiálu u opasků. Ne vždy jsou tyto vlastnosti na fotografii bohužel viditelné, at se snažím jak chci :-). Zde se snad podařilo zachytit robusnost spony i opasku jako celku.

pánský opasek černý z kůže kvalitní

pánský opasek černý z kůže kvalitní

180x100 s klopou. Na přání co možná nejrobusněji, ale zároveň funkčně. Objem je dobře viditelný na vyleštěné hraně peněženky.

velká pásnká peněženka prkenice z kůže

Pánská peněženka na zakázku. Vše je prokládané ze dvou vrstev.

bespoke leather wallet tomas linger

5 mm silný černý opasek s červeným šitím. Kombinace strojového a ručního šití. Posuvná vsuvka.  Robusní spon odlévaná z čisté mosazi s povrchovou úpravou antik silver. Spona slévárna Francie, kůže koželužna Belgie , šití Německo a výroba opasku Česká republika -:).

opasek ze silné kůže černý s červeným šitím ruční práce

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com