Visits:
Today: 625All time: 670078

Peněženka z kůže s kapsou na bankovky (12 x 9,5 cm)

Sitemap|Produkty

Malá kožená peněženka na zakázku
Malá kožená peněženka na zakázku
Cena:7400.00CZK
Standardně cca 35 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.
***

Menší kožená peněženka (dokladovka) s kapsou na bankovky. Barva šití (viz foto dole řada Royal), barva kůže peněženky podle přání zákazníka. Standardní rozměry v zavřeném stavu 9,5 x 12 cm. Tyto rozměry jsou dostačující pro pohodlné vložení narovnaných CZ bankovek. Rozměry a jiné parametry je možné upravit na zakázku. Možná je i jakákoliv jiná rozumná funkční změna designu :-). Tlouštka použité kůže je standardně použita 0,8 mm. Délka jemného stehu je 2,5 mm.Peněženka disponuje velice slušným objemem se kterým je nutné počítat. Nejedná se o žádnou slim tenoučkou peněženku, přesto, že takový dojem na první i druhý pohled budí. Držíte v ruce solidní kus nepřehlídnutelného materiálu.   Peněženka je již standardně s podšívkou z protiplátu kůže. Více o detailech asi řeknou fotografie. Této kožené peněžence nejvíce sluší tmavší barvy kůže. Například tmavší koňak v okrajích do hořké čokolády. 

peněženka modra dokladovka

Nádherná elegantní barva šití, zvýraznující, ale nepřebíjející je například smaragdová. Peněženka je voskována, dokonala vymazlena a vyleštěna. Standardně má kulaté vyleštěné hrany bez viditelných spojů. Na přání můžou být hrany ostré bez zakulacení. Na přání ražba monogramu uživatele. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky. Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu a další. Na Vaší objednávku budu před výrobou reagovat. Na peněženku poskytuji doživotní záruku. 

Jako všechny mé produkty i tato peněženka je kompletně vyrobená ručně.
Barvení kůže, vyřezávání tvaru, lepení, šití, broušení i leštění.

Přeji krásný den :-).

Peněženka ve výrobě. Většina dílů je dvojitých, tedy například vnitřní velká deska i velká deska z vnější strany peněženky je ze dvou plátů kůže. Tedy i uvnitř najdete hladký líc kůže. Stejně tak kapsa na bankovky. Jedna polovina peněženky se tak skládá z osmy plátů kůže. Standardně se u těchto peněženek při výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Vše je vyrobeno z kůže.

peněženka vyrobená ručně kůže

slim peněženka

Barevné možnosti šití řady Royal.

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

Takto takto to vždy začíná :-). Základním materiálem pro výrobu všech mých produktů je čistý přírodní hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com