Visits:
Today: 622All time: 670075

Pouzdro pro iPhone, karty, bankovky, mince atd.. 5, 6, 6s, 7, SE a PLUS

Sitemap|Produkty

obal pro iphone z kůže
obal pro iphone z kůže
Cena:2800.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Pouzdro pro mobilní telefon z kůže s kapsou na karty, přeložené bankovky, vizitky, drobné atd.. Potažená patentka, jemný steh. Pouzdro je komplet bombírované. Stehy jsou tak více schované, méně náchylné k poškození a zašpinění. Dobře viditelné na šití u kapsy (druhá fotografie).

Poudro patří k dražším produktům, především z důvodu použití dvou vrstev materiálu na všechny díly peněženky. Tedy platíte zde jak materiál, tak náročnější práci. Vytenčení, spojování dílů, zahlazování k dokonalosti atd.. Na vzorovém pouzdře je klopa z vnitřní strany a vnitřek pouzdra  z kůže v barvě Tanu. Tedy i uvnitř je hladký líc kůže. V celku robusní, ale elegantní. Pouzdro díky složení ze dvou vrstev kůže telefon dobře chrání. Uvnitř může být libovolná barva kůže na přání klienta. Platí i pro barvu šití.

Použitý materiál na vzorovovém pouzdře z vnější strany doporučuji zachovat. Jedná se o vynikající výrobcem impregnovaný materiál.

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

Pouzdro je možné vyrobit z jedné vrstvy 3mm silné kůže. Tedy dostatečně robusní materiál pro zachování bezpečí telefonu a jisté robusní elegance. Cena je pak nižší o cca 20%. Stačí uvést v poznámce v závěru objednání. V takovém případě je nutné použití jiného tužšího matetriálu. Tedy zároven i libovolné barvy kůže z vnější strany.

Pouzdro je standardně vyrobeno kompletně ručně, bez použití jakéhokoliv stroje.

Ze zadní strany chrání telefon čtyři vrstvy kůže.

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

pouzdro pro mobilní telefon z kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com