Visits:
Today: 625All time: 670078

Pouzdro pro iPhone z kůže Old School 5, 6, 6s, SE a PLUS + Váš monogram *

Sitemap

old school pouzdro pro iphone
old school pouzdro pro iphone
Cena:890.00CZK
Standardně cca 15 dní. V náročných měsících déle. Kontaktuji Vás.

Koženého pouzdro pro iPhone OLD. Velice hrubý steh. Pouzdro může být vyrobeno s kulatou hranou s vytenčením, nebo s přiznaným objemem materiálu. Tedy ostrá hrana bez vytenčení. První fotografie má hranu vytenčenou, objem materiálu cca 3 mm je pak viditelný jen u otvoru pro telefon, kde materiál vytenčený není. Hrany u šití jsou mnohem tenčí, řekněme elegantnější. Druhá fotografie pouzdra má nevytenčenou hranu. Tedy objem je viditelný ze vše stran. Osobně jsem pro vytenčení z důvodu zachování elegance, ale každý má samozřejmě jiný vkus. Případně prosím upřesněte v závěru objednání do poznámky.

obal pro telefon z kůže ručně vyrobený

Podle mých osobních zkušeností je tento design pouzdra nejpraktičtější. Nabízím více tvarů pouzder viz má nabídka, ale platí skutečnost, že tento nejjednodušší tvar je pro používání nejbezpečnější a nejrychlejší. Osobně jsem vyzkoušel mnoho designů pouzder pro iPhone, ale stále se vracím k pouzdru v tomto designu. Přesněji napsáno nejen k designu, ale stejnému pouzdru, které používám s menšími přestávkami téměř tři roky, aniž by záasadně utrpělo na kráse a funkčnosti. Tím si nechválím svojí práci :-) ale vlastnosti tohoto silného a nezničitelného materiálu.

Pouzdro pro iphone z kůže old stará škola ručně šité

V případě, že se rozhodnete kožený obal pro iPhone objednat, nezapomente v závěru objednání uvést do poznámky požadavek na barvu kůže, případně přiložte link na barvu z mé fotogalerie, barvu šití a jaký chcete na pouzdro vyrazit monogram. V případě, že si nevíte s výběrem rady, například kombinace barvy kůže vs barva šití, můžete nechat rozhodnutí na mém vkusu. Myslím, že jej nemám zatím tolik pokažený :-).

old school iphone 6 Se pouzdro kůže

U  tohoto pouzdra je nutné počítat s faktem, že je vyrobené ze silené tuhé kůže. V prvopočátcích používání, jde telefon vyndavat z pouzdra a zandavat do pouzdra poměrně z tuha. Je ale otázkou krátkého používání, než se pouzdro dotvaruje přesně podle profilu telefonu. To je jedna z bezvadných vlastností silné přírodní kůže, kterou nedokáže imitovat žádný jiný materiál. Po dotvarování lze iPhone lehce vytáhnout, ale zároven z pouzdra snadno nevyklouzne, protože kůže přesně obepíná telefon a  je uvnitř hrubá. iPhone tedy dobře drží.  Kůže používáním také změkne.

Nabízím vlastní produkty pod označením Tomas Linger®Ruční výroba bez použití stroje. Každý kousek je originál. Kožené pouzdro iPhone 6 a iPhone 6 Plus, SE a další modely je jedním z těchto produktů.  Kožené pouzdro pro iPhone je celé šité jednou nití ručním stehem. Díky této technice je prakticky nesmrtelné, protože ruční steh se v případě poškození nepáře jako je to běžné u strojové výroby. Pouzdro pro iPhone je vyrobeno z hovězí kůže o síle 2 až 3 mm dle případného přání klienta. Tedy ze znatelně silnější kůže, než jaká je běžně používána (0,3 0,4mm). Celkový objem materiálu se pohybuje okolo 5 mm. Tento objem je ale viditelný jen u otvoru, protože je v okrajích u šití materiál vytenčen pro větší eleganci. Iphone je díky tlouštce kůže dobře chráněn, ale hlavně v ruce držíte opravdu kus materiálu. Nikoliv chudinku z Chiny, kterou má dalších pět milionů uživatelů. Pouzdro je unikátní nejen díky síle materiálu a na první pohled je vidět, že se jedná o pouzdro vyrobené na zakázku (stehy, barva, monogram atd.). 

Díky ručnímu stahovaní nitě a silné kůži, je pouzdro pevné. Kůže je ručně barvena. Více jak tři vrstvy barvy, lakováno a vybroušeno. Pouzdro pro iPhone, může být vyrobené v libovolné barevné kombinaci. Každá strana pouzdra může být jinak barevná. Meze nápadům a požadavkům se zde nekladou :-). Vše je na Vás a vašich požadavcích.

Kožené pouzdro iPhone je možné doplnit vyraženým monogramem. Delší texty jsou také možné ale osobně je nedoporučuji.  Kožené pouzdro pro iPhone může mít barvu dle přání zákazníka. Krásné je i v barvě přírodní kůže. Jestli Vás zajímá jak se takové kožené pouzdro pro iPhone vyrabí neváhejte se mrknout na stránku fotogalerie  viz horní menu. Tento odkaz doporučuji prostudovat i těm, kterým se zdá cena vysoká aby si udělali zhruba představu jak dlouho trvá dát takové kožené pouzdro dohromady a především co vše pouzdro vydrží a co si vlastně kupujete. Zároveň je potřeba si uvědomit, že není kůže jako kůže. Materiál použitý na moje výrobky není laciný. Jedná se skutečnou kvalitní přírodní kůži. To se u většiny seriově vyráběných produktů označovaných jako " genuine leather" rozhodně říci nedá :-). Mé kožené pouzdro pro Iphone 6 je  produkt s duší, který jen tak někdo nemá a mít nebude (zas tolik jich ušít nestihnu :-)). Ruční práce je viditelné již na stehu, který žádný šicí stroj nedokáže napodobit.

Specifikace DŮLEŽITÉ: Kožené pouzdro pro iPhone 6. Materiál: Hověží kůže 2 mm - 3 mm ručně broušená, barvená. V nejsilnějším místě má pouzdro tlouštku  cca  4 - 6 mm. Z jedné strany mé logo viz. fotografie, z druhé strany může být Váš monogram. Jak jsem uváděl v horní části popisku, kůže je barvena ručně. Není tedy technicky možné, aby každé pouzdro mělo stejný odstín barvy jako je na fotografii. Každý krupon kůže je jiný. Jinak saje barvu atd.. S tímto faktem je při objednání nutné počítat. Kupujete si originál ne seriovou výrobu. Každému pouzdru věnuji zvláštní péči a pevně doufám, že je to na výsledku vidět. Materiál je přírodní kůže, může tedy obsahovat různé drobné vady.

NA TENTO PRODUKT JE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Koncentrovaná pouzdra :-). Hovězí krupon nejvyšší kvality.

kvalitní kůže

Jo truhlařina, to je moje :-).

ručně šitý výrobek z kůže

180, 220, 400 a na konec 600.

ručně šitý výrobek z kůže

¨ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

ručně šitý výrobek z kůže

Nová barva šití kůže

ruční šití kůže

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com