Visits:
Today: 11All time: 1333610

Kožený obal na iPhone a ostatní výrobce - Bridle leather - osm barev usně

Sitemap

obal pro mobilní telefon z kůže
obal pro mobilní telefon z kůže
Cena:970.00CZK
Stejná cena platí pro jakýkoliv model telefonu. Model telefonu a další požadavky uveďte prosím v závěru objednání do poznámky.

 

-- EXPEDICE POUZDRA PRO MOBILNÍ TELEFON cca 15 dní ---

Ručně vyrobený obal pro mobilní telefon z Bridle leather až 2x 3,5 mm. 

Bridle je vyjímečný materiál s dlouhou tradicí produkce. Bridle je useň poměrně specifických vlastností, které málo kdo ocení jen z pohledu na fotografii a i proto jsem vytvořil samostatnou nabídku. Lícová strana Bridle je tuhá a pevná na poklep znějící jako dřevo. Rub má zavoskovaný a zaválcovaný měkoučký povrch. Ideální materiál pro funkční dobře chránící pouzdro na telefon s naprosto nezaměnitelnými vlastnostmi a vyjímečným vzhledem. U někoho může Bridle na první pohled navozovat pocit umělého materiálu, protože jsme často zvyklí na běžně zpracovanou useň, jejíž povrch líc je řekněme více přírodní. Nic ale nemůže být dále od pravdy. Bridle je z více jak 90% produkována ručně bez použití strojů postupy, které se více jak sto let téměř nezměnily viz video v dolní části stránky. Bridle je vhodným materiálem pro každého, kdo chce to nejlepší a chce mít nezaměnitelné pouzdro pro telefon. Tento materiál je dražší především pro svůj původ viz britská koželužna J.E. Sedgwick produkující nejlepší Bridle již sto let, ale proti standardnějším materiálům to není nesnesitelný rozdíl. Pouzdro je možné vyrobit i s podšívkou ze stejně kvalitní usně jako na povrchu pouzdra. Tedy je možné zvolit si jak druh usně tak její barvu. Pro lepší orientaci v široké nabídce materiálů pro výrobu kožených obalů, můžete navštívit můj eshop, který se věnuje čistě pouzdrům viz www.linger.cz

Kvalita materiálů je velice důležitá u každého produktu a jsem rád, že je často na první pohled dobře viditelná. Obal pro iPhone X. Francouské šití RoyalGreen s Bridle v modré barvě. Krásný lesk a jemná struktura usně je dobře patrná při spuštění videa v HD.

pouzdro pro telefon modrá kůže

pouzdro pro telefon modrá kůže

Bridle Light Havana pouzdro pro iPhone X.

bridle pouzdro pro apple iphone

bridle pouzdro pro apple iphone

Bridle Australian Nut

pouzdro z bridle pro iphone

Obal pro iPhone 8 z černé kůže Bridle.

zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon

Pouzdro pro iphone X z červené Bridle s přírodní vyleštěnou hranou.

case for iphone bridle leather red

case for iphone bridle leather red

case for iphone bridle leather red

pouzdro z kůže bridle červená pro telefon iphone

Bridle se nejčastěji používá pro zakázkovou výrobu luxusních opasků a aktovek, tedy všude tam kde je kladen důraz na vyjímečnost a dlouhou životnost bez zásadní změny vlastností i po mnoha letech. Původě byla tato useň vyvinut v anglii pro výrobu postrojů závodních koní, kde je nutná 100% funkčnost, ochrana a nemsrtelnost, protože nic triskem pádícího závodníka nepřekvapí více, než přetrhnutá uzda a prostý fakt, že letí vzduchem jinam než jeho kůň. Tento materiál nabízím v podobě ručně vyrobeného pouzdra pro Váš mobilní telefon, protože jsem si jej sám v tomto ohledu vyzkoušel a jsem velice spokojen. Používám plnou tloušťku bez vytenčení v ploše tedy 2x 3,5 mm silný materiál viz fpoto London Tan s monogramem. Na přání mohu pouzdro vyrobit samozřejmě z tenčího materiálu pro větší eleganci viz další fotografie pouzder. Možná maličko získá na eleganci nicméně je to o úhlu pohledu. Pouzdro z bridle rozhodně budí otázky v okolí co je to za materiál?

Hrany pouzdra mohou být neprobarvené jen vyleštěné viz fotografie, nebo probarvené a dokonale zakončené. Vždy je objem v krajích vytenčen.
Barevné možnosti šítí najdete v hodním menu "barvy šití ..." . Stačí věškeré požadavky uvést v závěru objednání.

Standardně vyrábím pouzdra z usně o objemu cca 2,5 mm což je ideální poměr robusnosti při zachování elegance. Bridle má své kouzlo i v plném objemu 3,5 mm. Požadovaný objem uveďte prosím v závěru objednávky do poznámky.

Na zakázku pouzdro pro iPhone X. Bridle leather nevytenčená plný objem 3,5 mm.  Navy Blue je parádní tmavě modrá až lehcešvestková. Hrany mohou být přírodní jen vyleštěné a lakované, nebo i probarvené.
pouzdro bridle leather na zakázku pro mobilní telefon    hrany z bridle kůže

Mé osobní pouzdro s vyšitým monogramem. Plný objem 3,5 mm. Bridle London Tan.

Bridle leather london tan

Navy Blue Bridle s Royal Pink ručním šitím.

Bridle leather navy blue

Bridle kůže navy

Na zakázku pouzdro pro iPhone X modrá Bridle se žlutým šitím i podšívkou.

pouzdro iphone x modrá žlutá kůže

pouzdro iphone x modrá žlutá kůže

Zkrácený proces výroby pouzdra s černou podšívkou z kůže.

zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon    zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon

zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon    zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon

zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon    zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon

zkraceny proces vyroby pouzdra pro telefon

Nevyleštěná Bridle. Jen lehce setřený vosk. Po vyleštění má  krásný čistý lesk. Z levé strany Burgudy, Tabacco, Autralian Nut. Barvy je nutné brát lehce s rezervou.

pouzdro bridle leather burgudy, australian nut, tabacco

Nevyleštěná Bridle. Jen lehce setřený vosk. Po vyleštění má  krásný čistý lesk. Z levé strany Australian Nut, Burgudy, Tabacco.  Tabacco lépe odpovídá barevně o fotografii výše.

pouzdro bridle leather burgudy, australian nut, tabacco

Většinou držím všechny barvy skladem. Z levé strany London Tan, Light Havana, Burgundy, Tabacco, Racing green, Navy blue, Black.

Bridle leather london tan J.E. Sedgwick
 
Bridle leather červená.

bridle leather

Bridle červená a London Tan . Červená je více rudá. Řekněme nádherná sytá Ferrari červená.

bridle leather

bridle leather

Bridle: Z leva Burgundy, Tabacco, Australin Nut, Black, Navy Blue.

bridle leather

Pro lepší představu. London Bridle Tan po roce používání vs nový materiál. Jěště větší nádhera :-). Foto z internetu.

Bridle leather london tan

Bridle je v prvopočátku velice tuhý materiál, který časem zraje. To se dá napsat hlavně o lícu, který má tuhý povrch do kterého je i relativně těžké cokoliv vyrazit. Rub je příjemně měkoučký. Příjemně změkne, ale zachová si pevné vlastnosti a získává nádhernou nezaměnitelnou patinu.  Je čistý a bez jakýchkoliv vad.  Bridle Light Havana.

Bridle leather london tan

bridle leather logo

Pouzdra pro mobilní telefony. Nový eshop, kde si vše můžete nakonfigurovat a lépe prohlédnou.

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com