Visits:
Today: 31All time: 793287

Kožené peněženky na zakázku

Sitemap » Kožené peněženky na zakázku

 

Pánská peněženka ručně šitá luxusní

Pánská peněženka ručně šitá luxusní

 

pánská luxusní kožená peněženka

 

pánská luxusní kožená peněženka

 

pánská luxusní kožená peněženka

 

pánská luxusní kožená peněženka

 

pánská luxusní kožená peněženka

 

pánská luxusní kožená peněženka

pánská luxusní kožená peněženka

luxusní kožená peněženka

peněženka, pouzdro morris z kůže

 

peněženka morris z kůže s kapsou na bankovky - exotická kůže

 

peněženka morris z kůže s kapsou na bankovky - exotická kůže

peněženka morris z kůže s kapsou na bankovky - exotická kůže

kožená peněženka pánská - Tomas Linger

 

pánská dokladovka z kůže

pánská dokladovka z kůže

 

dokladovak pánská kožená luxusní

 

dokladovak pánská kožená luxusní

 

dokladovak pánská kožená luxusní

 

dokladovak pánská kožená luxusní

dokladovak pánská kožená luxusní

luxusní kožená peněženka

luxusni kozena penezenka

 

panská peněženka

kožená peněženka s kapsou na zip tomas linger

kožená peněženka s kapsou na zip tomas linger

Peněženka na zakázku. V případě, že máte zájem o vyrobení kožené peněženky, nebo jiné výrobky z kůže na zakázku, neváhejte nezávazně objednat viz eshop nebo napsat email. Odpovím co nejdříve a požadavek probereme detailněji. Výrobě předchází dohoda o vzledu, barvě kůže, barvě šití. Dále následuji několik grafických návrhů. Peněženka se realizuje až když jsou veškeré požadavky klienta splněny.

kožená peněženka na zakázku

Jak by měla Vaše poptávka kožené peněženky vypadat?

Naprostým základem je zaslání náčrtku, nebo fotografií vysněné peněženky s detailním popisem požadavků. V požadavku by mělo být uvedeno co v peněžence budete vše nosit, kde jí nosíte zda v kapse nebo tašce. Zda má být v bussines stylu nebo nějakém retro, případně jiném. Základní požadavky na rozměr, barvu kůže, šití atd.. Nejvíce napoví fotografie podobné peněženky, ale i bez ní se obejdeme. Jsem schopen vyrobit jakoukoliv koženou peněženku v  jakémkoliv stylu kromě peněženek s kapsou na drobné viz fotografie dole. Tyto kapsy již nevytvářím. Jsem schopen vyrobit samostatnou kapsičku na drobné. Uloženou v autě nebo tašce, kam se dá přehazovat přebytek drobných z kapes. Kapsy na peněženkách ale již bohužel nedělám.

kožená peněženka s kapsou na drobné

kožená peněženka s kapsičkou


Co Vám za Vaše peníze nabídnu:

Materiál: Nepoužívám laciný materiál jako je běžný u seriové výroby, ale kvalitní silnou hovězí kůži. V Chine se produkuje z kůže o síle cca 0,3 mm (když se tedy opravdu náhodou jedná o přírodní  kůži :-). Moje peněženky jsou sestaveny zpravidla z kůže 0,8mm 1,5mm a 2mm. Už samotná síla materiálu poskytuje velice příjemný pocit, že vlastníte něco víc než je běžné. Peněženka z tohoto materiálu je prakticky nesmrtelná. Nicméně je s tímto objemem materiálu počítat. Mé peněženky nebudou nikdy tenoučké.

Kožená peněženka pánská značková

Zpracování: Vše na peněžence je vyrobeno ručně. Nepoužívám žádný stroj, ani výsekové formy. Vše je ručně vyřezáno, barveno, slepeno, sešito. Používám nejlepší nítě vyrobené v Irsku a Francii. Veškeré impregnace, oleje a vosky používám přírodní. Vyjímkou je pouze barva na akrylovém základu. Každá dirka je udělaná samostatně ručně i každý steh. Zdrojem použitých materiálů je Česká republika, Irsko, Japonsko, Anglie a Francie.

kožená peněženka s kapsou

Design: Pokud je to jen trošku možné, odmítám dělat peněženky, které mají střih identický s peněženkou běžné produkce. I to Vám zajístí vyjímečnost. V případě, že si nevíte rady s výběrem, stylu a barev zkuste si přečíst následující články. Jakou vybrat peněženku a má pěněženka.

Postup: Před výrobou se začne nákresy, fotkami a celkové dohodě jak bude peněženka vypadat. Nabarvím ručně kůži podle požadavků. Jedná se vždy o několik vrstev barvy, vosků a impregnací, které musí postupně zasychat. Před barvením jsou vypracovány přesné šablony kde se doladí detaily. například, která část bude z jak silné kůže, kde bude kůže ručne ztenčena, kudy se povedou stehy, kde bude kůže volnější a hromada dalších na první pohled neviditelných detailů.  Podle šablon a složitosti peněženky se vyrobí funkční maketa 1:1. Ověří se, že vše dobře funguje a pasuje. Následně je ručně kůže vyřezána upravena a jsou ručně připraveny dirky pro šití. Následuje pečlivé kompletování, párování a přesné slepení, lisování a hrubé zabrušování. Na takto zkompletované peněžence jsou ručně doupraveny dirky a kůže je sešita dvojitým stehem. Některé díly jsou sešity už před kompletací v závisloti na střihu kožené peněženky. V samém závěru jsou upraveny hrany dobroušením a ručním vyleštěním. Pro Vaší představu, jen závěrečné upravení hran trvá přes jednu hodinu ručního broušení a leštění i na velice jednoduché peněžence. 

kožená peněženka s kapsou

 Konečný výsledek je velice příjemné držet v ruce.
 
Co Vám nenabídnu:
Nevkládám do peněženek, žádné plastové přihradáky na fotografie a podobné "užasné" vychytávky.
Nevyrábím peněženky obsahující desítky nesmyslných multifunkčních kapsiček. Vše s mírou a ruku v ruce s designem
Nerazím dlouhé složité texty pouze monogramy. Na delší texty jsem schopen zajistit vypálení laserem.
Nedělám peněženky bez mého loga. Mám k dispozici i velice malé logo, ale vždy na peněžence bude vkusně umístěno. Není to otázkou peněz. Chápu, že někdo nesnáší značky. Sám se mezi takové lidi počítám a mám rád věci, které nikdo jiný nemá. Nicméně na svojí práci jsem hrdý. Děkuji za pochopení :-).
 
Co si kupujete?
Kupujete si jedinečnost. Bohužel žádná fotografie nevystihuje jedinečnost ručně šité kožené peněženky na zakázku. Jen síla materiálu, který držíte v ruce má opravdu své kouzlo na první dotek i pohled. Ve spojení s vhodně promyšleným designem a ručně provedeným stehem je každá moje peněženka jedinečná a můžete si být jisti, že si jí nikdo nesplete se seriovou výrobou. Nikdy zakázkovou peněženku nedělám dvakrát. Každá peněženka je pečlivě vymyšlena a pro každou jsou vyrobeny v počítači přesné šablony. Jen propočítání funkčnosti a vyrobení šablon zabere opravdu hodně času. Každá vyrobená peněženka vždy obsahuje mnoho hodin mé práce zahrnující zkušenost z několika oborů. Kupujete si jedinečnost a kvalitu. Nebudete mít produkt, který vlastní dalších tisíc zákazníků. Ručně šité peněženky vyrábí v České republice jen pár lidiček. Získáte tedy produkt, kterým se může pochlubit jen opravdu málo lidí. Nemůžete proto očekávat, že strávím několik dní nad Vaší peněženkou a budu požadovat cenu seriově strojem vyrobeného produktu, kterých v továrnách sekají desítky za hodin. V případě, že máte představu, že Vaše složitá peněženka bude stát 1500 Kč ušetřete můj i svůj čas psaním poptávky. Ceny kožených peněženek na zakázku se pohybují od 2000 Kč, podle složitosti výroby a velikosti.

kožená business peněženka na zakázku

dámská peněženka kožená na zakázku značková

návrh kožené peněženky se zipem

návrh kožené peněženky se zipem

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com