top of page

 

Kabelka ručně vyrobená z kvalitní kůže - Tote Bag s možností crossbody - Nový design

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 9990 Kč

Nový design ručně vyrobená kabelky z kůže: Kabelka je řešena s šitím z vnější strany . Díky této změně je kabelka z kůže elegantnější a je jí možné vyrobit z tužších pevnějšíc a hlavně odolnějších materiálů, které lépe drží svůj tvar. Kabelka je díky designu více zavřená a to i v případě provedení crossbody.  

kabelka-cervena-z-kuze-rucni-prace-tomas-linger1 (1).jpg
hnědo črvená kabelka ručně vyrobená
hnědo črvená kabelka ručně vyrobená
kabelka ručně ušitá na zakázku z kůže,
tote-mini.jpg

Kabelka je standardně šita z cca 50% na stroji a z 50% ručně. Především namáhané části jsou šité ručně. Veškeré strojové šití je ručně došíváno pro větší odolnostr. Kompletně ručně jsou především spodní rohy kabelky, které se málokomu právě ručně šít chtějí přesto, že je to nejvíce namáhaná část. Základní použitý materiál je produkován jednou z nejlepších koželužen na světě čemuž odpovídá jak kvalita tak cena. Na kvalitu použitého materiálu je podle mého posouzení dobré upozornit, protože ušít kabelku z "čehokoliv" dnes není problém. Rozdíl v celkovém vzhledu, ale především vlastnostech a životnosti je většinou však zásadní.

hnědo črvená kabelka ručně vyrobená
kabelak z růžové kůže

Taška je vyrobena ze silné tuhé třísločiněné usně s možností změny a úprav na přání včetně použitého matreiálu. V základu je viz fotogragie použitý krupon, tedy materál, který nejvíce určuje cenu. Krupon je nejodolnější, nejpevnější a zároveň nejdražší čás usně. Jelikož je to pro výrobu kabelek a tašek nestandardní tuhý silný materiál, se kterým se nedá lehce pracovat, vyřešil jsem vše ručně v totálním old stylu se zachovanou elegancí. Taška velice lehoučká i díky použití kvalitní čistě přírodně produkované usni bez přidané chemie. Pro výrobu uší a cross body pásu je použit také krupon o síle 4 - 5 mm, tedy to nejlepší pro výrobky, kde je kladen důraz na dlouhou životnost. Neumím si osobně představit co by muselo nastat za okolnosti, aby se taška i třeba za padesát let rozpadla. Případné kování je čistě mosazné včetně druku. 

Kabelku je možné vyrobit z jakéhokoliv materiálu z mé nabídky. Případně se informujte o možnostech. Můj sklad obsahuje přes osmdesát druhů usní a žádná nepatří mezi průměrné materiály.

kabelka-rucne-vyrobena-cervena-na-zakazku2.jpg
kabelak z růžové kůže

Kabelka vyrobená na zakázku ve stejném stylu maličké provedení 25x23 cm.

kabelka malá z kuze vyrobena v ceske republice
kabelka malá z kuze vyrobena v ceske republice

Krásná kombinace barev a materiálů.

taška kabelka vyrobená na zakázku z kůže tomas linger
taška kabelka vyrobená na zakázku z kůže tomas linger
bottom of page