top of page

 

Peněženka z kůže Morris s možností přihrádky pro narovnané bankovky. 110 - 130 mm x 95 mm

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 4300 Kč

Kompletně ručně vyrobená peněženka z přírodní usně ve formátu 110x95 až 130x95. Do formátu peněženky 120  a 130 lze uložit bez problému technický průkaz a další podobně velké doklady s rezervou viz výběr roletka u ceny. Přes větší formát se díky kvalitnímu materiálu menší obsah (karty atd.) v příhrádkách nepohybuje. Kam jej dáte tam jej najdete. Formát 130  není přehnaně velký a dobře se s peněženkou manipuluje. Peněženka disponuje  podšívkou z kůže po celé ploše a jemným ručním šitím (2,5 mm). 

penezenka z kuze scotch grain
Morris penezenka z kuze handmade
peněženka tomas linger

U podobných peněženek se při seriové výrobě používá v přihrádkách látka pro úsporu materiálu a objemu. Zde žádnou látku nepotkáte. Useň je na těchto místech ručně vytenčena. Vše je vyrobeno z kůže v plné ploše, tedy ne jen viditelné části. Standardně je použita kůže v tlouštce 1,1 - 1,5 mm vytenčená z plného objemu  4,5 mm. Tedy z nejvyšší třídy. Peněženku Vám mohu vyrobit v libovolné barvě a úpravě. Useň případně kombinace usní a barev asi můžete vybrat v menu "materiály", nebo poptat.

Veškeré práce na peněžence jsou bez použítí jakéhokoliv stroje, pouze za pomoci několika nástrojů a páru rukou. Základem pro jakýkoliv můj produkt, je přírodní useň vysoké kvality. Veškeré tvary jsou vyřezány ručně na základě mých návrhů a vlastnoručně vyrobených šablon. Práce na každém dílu peněženky zahrnuje několik operací. Peněženka je slepena kvalitním voděodolným lepidlem a sešita. Každá dirka je vyrobena samostatně ručně. Steh je šitý dvěma jehlami a každý obsahuje skrytý uzlík. V případě poškození, je proti strojovému šití ruční steh ve své podstatě nerozpáratelný. Šití používám od Francouzského a Irského výrobce není vyšší kvality. Výrobek je tedy 100% ruční práce čímž je zaručena jistá dávka vyjímečnosti a kvality.

Upravený střih na přání zákazníka. Verze s kapsou pro bankovky.

Morris penezenka z kuze handmade
Dárek na poslední chvíly
peněženka z kůže na zakázku.
peněženka tomas linger
peněženka tomas linger
bottom of page