top of page

 

Peněženka na drobné mince, karty a jiné zbytečnosti :-). Bridle leather a jiné

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 1470 Kč

Rád vyrábím maličkosti, které není možné vyrobit seriově na stroji a tato peněženka je přesně takový produkt. Peněženka nejen na drobné mince, karty a bankovky. Použita je Anglická Bridle. Konkrétně na fotografii Light Havana. Červená je stejný materiál cca rok a půl intenzivně používaná. Light Havana má pozlacený druk. Peněženka pobere relativně velké množství obsahu. Rozměr 10cm x 8,5 cm je možné na přání uravit, ale zdá se být ideální. Na zadní stěnu z vnější strany je možné umístit kapsičku.

peněženka na drobne karty a mince z kuze rucne usita
na zakázku z kůže
drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

Například na karty, bankovky ikdyž to samé se vejde dovnitř ... Peněženka nepatří zrovna k nejlevnějším, ale věřte, že tento styl šití nějaká čas zabere a nejedná se o zrovna spotřební produkt na dva roky a hurá do koše. Bridle je řekněme nesmrtelný materiál  viz popis vlastností této usně. Krásný výsledek je především díky Bridle, která je svým vzhledem a vlastnostmi vyjíměčná na první pohled i dotek. O životnosti nemluvě.

peněženka na drobne karty a mince z kuze rucne usita
peněženka na drobne karty a mince z kuze rucne usita

Peněženku je možné vyrobit téměř z jakékoliv jiné usně viz menu materiály případně fotogalerie. Nicméně doporučuji zůstat u Bridle. Bridle má pro tento druh produktu ideální tuhost, objem i vysokou životnost. Tento materiál mám k dispozici v osmy barvách viz fotografie dole. Více fotografií v menu materiály.  Použitý objem materiálu 2,5 - 3 mm. Patentka je čistá mosaz . Ne bezdůvodně si patentky dovážím z Japonska. Jejich živostnost je vynikající. Na přání možné pozlacená nestojí o mnoho více. cca 40 Kč. K čemu pozlacená?  No přece pro ten příjemný pocit  a pro štěstí :-). Na dotaz, neb ne vždy je mám skladem. Šití je přírodní lněné. Možnost výběru barev viz menu "barvy šití".

Ukázky několika realizací této malé peněženky z kůže. Na přání je možná změna designu, počtu kapes, druhů a barev materiálů.

Standardní provedení.

drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá
drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

Peněženku jsem vzal za odměnu na výlet. Na této fotografii odpovídá useň barevně asi nejlépe. Light Havana Bridle.

drobne mince penezenka z kůže ručně ušitá

Bridle Australian Nut.

karty bankovky drobné z kůže peněženka
karty bankovky drobné z kůže peněženka

Jedna ze skvělých materiálových možností.  Bridle leather. Kůže na fotografii jsou zavoskované. Vyleštěné, mají dokonalý a krásný lesk viz mnoho produktů ve fotogalerii. Z leva London Tan, Light Havana, Australian Nut (mléčná čokoláda), Tabacco (tmavě hnědá), Racing green, Navy Blue (až lehce švestkově modrá), Black

Bridle leather london tan J.E. Sedgwick

Upraveno na zakázku. Do detailu vypracovaná peněženka na drobné, karty a bankovky. Pozlacená patentka a podšívka z kvalitní kůže. Z vnější strany Japan Brown uvnitř Francouzský kozoberan se strukturou.

na zakázku z kůže
na zakázku z kůže

Na zakázku s podšívkou ze světlé kůže vs Žluté Saffiano. Můj oblíbený materiál i barva. 

saffiano kuze zluta penezenka rucni vyroba
saffiano-zluta-kuze-penezenka-rucni-vyro
bottom of page