top of page

 

Peněženka z kůže na drobné mince,
bankovky a karty ...

Na přání ražba monogramu zdarma.

Cena: 1300 Kč

Zajímavá malá peněženka na drobné a bankovky. Velikost zavřené peněženky cca 100 x 80 mm. Vyjímečnost sama, alespoň z mého úhlu pohledu. Viděl jsem kdysi podobný systém u jednoho kolegy, dnes již přítele z Japonska. Zeptal jsem se, zda design mohu použít. Nakreslil jako odpověď pár obrázků a já z toho pochopil (doufám správně), že není problém. Tedy, již nevím zda design peněženky byl jeho nápad, nicméně já mám klid v duši, že jsem nic bez zeptání neukradl a mohu Vám tuhle designovou krásu nabídnout v mém provedení s pár úpravami. Otevřete lehce zmáčknete a presypete obsah do přední části peněženky. 

luxusni penezenka panska z kuze rucne vyrobena
drobné atyp peněženka z kůže
peněženka na drobné z kůže dámská

Vyberete co potřebujete a zbytek jen necháte sklouznout zpátky.  Zkoušel jsem i "kulatou" verzy vyrobit dostatečně velkou pro možnost uložení karet, ale nárůst rozměrů byl moc velký, přesto, že se jednalo o pár mm. Tak jak je se zdá být ideální.  Je možné vyrobit tvar mezi "kulatou" a "hranatou" verzí do, které se již karty vejdou.

Základní tvary peněženky s možností úpravy na přání.

tenká peněženka na drobné mince

Šablony. Verze na pravé straně umožňuje uložení karty případně více karet. Nově je provedení na pravé straně  k dispozici i s lehce zakulacenými rohy viz fotografie.

Peněženka je vyrobena kompletně ručně od vyřezání tvaru, přes lepení, šití a závěrečné ladění hran a veškerých malých detailů. Více  asi nemá cenu psát, protože mou práci již nejspíš znáte. Jednoduše se s tím piplám a dávám si opravdu záležet tak jak nejlépe dokáži. Tedy snad snahu a strávený čas nad peněženkou někdo ocení :-). Materiály, které je možné použít najdete viz menu materiály .Možné je cokoliv. Cokoliv z nejlepších usní, protože průměrnou useň v mém portfoliu nějaký ten čas již nenajdete. Není problém kombinovat jak barvy tak druhy materiálů a jejich strukturu. Vřele doporučuji, protože dobře zvolená kombinace jen dodá na vyjímečnosti, často na kráse a není lepšího pocitu, než mít v kapse, peněženku kterou nemá nikdo jiný, případně pár dalších nadšenců zákazníků, přátel, kteří důvěřovaly mým rukám. Vše se dá tedy konzultovat a vždy se snažím vyhovět.

Možné barvy šití najdete v dolní části stránky, případně v menu "barvy šití". Standardně je peněženka vyrobena ze tří plátů kůže o celkovém objemu cca 2,5 mm což se může zdát málo, ale když se podíváte na fotografie, nebo pravítko zjistíte, že je to přesně ten objem, který dodává na kráse vyjímečnosti, eleganci, a zároveň není přehnaný. Samozřejmě je možná úprava peněženky dle potřeby, neb každý má jiné hranice a cítění. Vyrobit cihlu z materiálu 2x 5 mm je možné také, případně obráceně tenkost nejtenčí.

Ukázky několika realizací této malé peněženky z kůže. Na přání je možná změna designu, počtu kapes, druhů a barev materiálů.

luxusni penezenka z kuze
luxusni penezenka z kuze pro drobne mince

Krásně sytě červená. Useň pocházející z vynikající Německé koželužny.

penezenka na drobne a bankovky z prave kuze

Na porvchu této tyrkysové kůže je viditelný nesetřený voskový povlak. Kůže z koželužny je takto bíla po celé ploše. Tento krásný materiál mám i v malinovo růžovo červené.

tenká peněženka z kůže pro drobné a bankovky

Japonská na 110% funkční patentka v akci.

tenká peněženka z kůže pro drobné a bankovky
tenká peněženka na drobné mince z kůže
tenká peněženka na drobné mince z kůže
tenká peněženka na drobné mince z kůže
tenká peněženka na drobné mince z kůže
tenká peněženka na drobné mince z kůže
tenká peněženka na drobné mince z kůže
pánská peněženka drobné a bankovky
drobné atyp peněženka z kůže
peněženka na drobné z pravé kůže
peněženka na drobné z pravé kůže
bottom of page