top of page

Cena: 490 Kč

Kožené pouzdro na platební karty a vizitky
+ Váš monogram

Na přání ražba monogramu zdarma.

Kožené pouzdro pro platební karty a vizitky. Bezva věcička do kapsy :-). Já už zlomil platební kartu dvakrát, tak snad nás tohle pouzdro naučí dámy a hlavně pánové :-). Pouzdro je určené na jednu kartu, ale bez větších problémů si zvykne na více karet a vizitek standardního formátu. Kožené pouzdro je vyrobené kompletně ručně z pravé kvalitní silné usně. Ručně vyrobený steh není jen parádička, protože je proti strojovému v případě poškození nerozpáratelný. Kožená pouzdro na platební karty je ručně nařezané, broušené, často i barvené, lepené i šité. 

pouzdro na vizitky a karty z kůže
pouydro pro karty nový materiál y kůže
pouzderko na karty z kuze

Každé kožené pouzdro je tedy originál přesně na míru zákazníka. Zákazník si může vybrat libovolnou barvu kůže i šití. Rozměry: 11,5 x 6,5 cm. Standardně z 1,5 mm silné kůže, může být i silnělší. Ikdyž se to nezdá, je 2x 1,5 mm více než slušný nezničitelný objem materiálu. Standardní tvar je obdelník viz fotografie. Je možná úprava rozměru i tvaru na přání. Ražba monogramu uživatele je zdarma. Stačí veškeré požadavky uvést v závěru objednání do poznámky.  Tedy barvu kůže, barvu šití, ražbu atd..

Tvarů se dá vymyslet opravdu velké množství. Bez speciálního požadavku v závěru objednání poznámka vyrábím automaticky čistý obdelník.

Ukázky několika realizací téhoto malého pouzdra pro karty. Na přání je možná změna designu, počtu kapes, druhů a barev materiálů.

tenké pouzdro pro karty a vizitky
pouzdro karty a vizitky z kůže
Peněženka na drobné mince, bankovky a platební karty z 3 mm silné kůže
hneda-baker.jpg
800 Kč více variant
Různé druhy a barvy usní.
obal na karty a vizitky z kůže
pouzdro pro bankovky a karty z pravé kůže
pouzdro na vizitky a karty z kůže
pouzdro na vizitky a karty z kůže
malé jednoduché pouzdro pro vizitky a karty ze žluté kůže
pouzdro karty a vizitky z kůže
obal na karty a vizitky z kůže
pouzderko na karty z kuze
pouzderko na karty z kuze

Černé Palmelato s okrovým šitím. Dobrá volba. Kvalitní černá useň se strukturou je podle mého názoru, často krásnější než hladká. Záleží samozřejmě na druhu výrobku.

pouzdro na karty palmelato

Tan

pouydro pro karty nový materiál y kůže

Pouzdro na karty a vizitky z krokodýlí kůže s šitím Royal red.

krokodýlí kůže pouzdro karty vizitky

Jednoduché pouzdro na karty a vizitky z 3 mm silné kůže v barvě TAN. Díky "nedokonalému" ručnímu barvení kůže je viditelná každá vada kůže. Těžko říci zda je to dobře, nebo špatně.

pouzdo na karty kuze tan

Pro stálého zákazníka a jeho rodinu. Pouzdra na karty a vizitky. 1,5 mm silná kůže.

pouzdra na karty a vizitky kůžez
bottom of page